легал2 включить 1 марта
метр+
Галис

Поиск по сайту

Мой стоматолог
экодом
альфа мебель2
копычко
Фюрлендер
кикбоксинг
 
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости Украины Хто кого "годує": експерт про стосунки України та Росії

Хто кого "годує": експерт про стосунки України та Росії

 


Хто кого "годує": експерт про стосунки України та Росії

 

Попри антиросійську істерію, Україна продовжує фінансувати країну-агресора. За I півріччя 2018 року купила в Росії товарів на $3,8 млрд. Продала — лише на $1,8 млрд.

За період з 1996 по 2017 рік Україна продала Росії товарів на $253 млрд. А купила російських товарів на $378 млрд.

"Україна заплатила Росії на $124 мільярди більше, ніж отримала від неї. Виходить, що всі ці роки Україна "годувала" Росію", - розповів президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко, пише "112.ua".

Експерт назвав фейковими розмови російських ЗМІ про збитки РФ розміром $200 млрд через поставку "дешевого газу" в Україну.

"До 2006-го Росія дійсно поставляла газ в Україну за низькою ціною. Але тоді й на світовому ринку ціни були низькими. Коли нафта у світі подорожчала, зросли й ціни на російський газ для України. Ніколи Росія не продавала Україні газ за цінами нижче собівартості", - наголошує Охріменко.

Попри антиросійську істерію, Україна продовжує фінансувати країну-агресора. За перше півріччя 2018 року купила в Росії товарів на $3,8 млрд. Продала — лише на $1,8 млрд.

"Де Україна бере валюту, щоб дотувати економіку Росії? Частково за рахунок продажу металу й зерна в країни Азії та Африки. Також на закупівлю російських товарів доводиться витрачати валюту у вигляді іноземних інвестицій, зарубіжних кредитів і грошей гастарбайтерів. Крім того, були випадки, коли Україні доводилося брати гроші в борг у закордонних компаніях, щоб розрахуватися за імпортний російський газ. Так, частина боргів України, починаючи з часів Кучми, сформувалася через оплату газу від Росії", - говорить Охріменко.

За словами експерта, фінансування економіки Росії за рахунок України має бути мінімальним, а зовнішня торгівля взаємовигідна. Зараз і раніше вона була вигідна більше Росії, ніж Україні.

У січні-квітні 2018 року імпорт товарів з Росії в Україну збільшився на 31%, порівняно з аналогічним періодом минулого року. За словами директора асоціації постачальників торговельних мереж Олексія Дорошенка, Росія пропонує для України привабливі ціни, які не дозволяють відмовитися від імпорту. У фінансовому плані така ситуація цілком виправдана. Однак ми завжди можемо знайти інші ринки - умови диктує покупець. На відміну від експорту, імпорт завжди можна замінити. Головне - щоб було, за що купувати.

 


 
09.08.18 16:07    Просмотров: 1398
 
Рейтинг новости  / Голосов: 8
ПлохоОтлично 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт