легал2
Галис

Поиск по сайту

Металосклад вакула
отикон минаев
экодом
перлина
радио релакс
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Наука и технологии Українка створила додаток, який Apple визнала одним з найкращих за 2017 рік

Українка створила додаток, який Apple визнала одним з найкращих за 2017 рік

Віртуальний тату-салон дозволить будь-кому, в будь-якій точці земної кулі миттєво сфотографувати себе з будь-яким татуюванням.

"Навожу телефоном зверху на цього смайлика і з'являється татуювання", - пояснює співвласниця компанії Inkhunter Олександра Рогачова.

За її словами, аби мобільний додаток працював, на тілі потрібно намалювати смайлик із трьох рисок.

Олександра закінчила школу в Коломиї сім років тому. Потім пішла вчитися на комп'ютерні науки, але власного комп'ютера на той час не мала. Пізніше з кількома друзями виграла хакатон у Харкові, переїхала до Києва, пройшла 11 акселераційних програм по всьому світу - і потрапила до Нью-Йорка, в якому мешкає і працює на ниві віртуальних технологій вже півтора року.

"Я там, де можливості. Якщо будуть можливості розвиватися реально добре в Україні - я всіма руками "за", - каже дівчина.

Щодня в додатку з'являються нові ескізи - з Сашею співпрацюють не лише українські художники, а й тату-майстри з усього світу. Поки що тату-салон без квадратного смайла не працює, але вже за кілька місяців коломиянка збирається вчергове здивувати світ.

"Віртуальна примірочна аксесуарів та інших елементів твого образу - окуляри, ювелірні вироби, годинники", - ділиться планами дівчина.

Источник: Укринформ


 
07.01.18 20:39    Просмотров: 491
 
Рейтинг новости  / Голосов: 6
ПлохоОтлично 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт