Курси валют НБУ на 16.12.2025:

USD 1 USD
42.2451 грн
EUR 1 EUR
49.6549 грн
PLN 1 PLN
11.7615 грн
хмарно

0°C

Краматорськ

Хмарно
Вологість: 88%
Вітер: ПЗ-2 м/c
Вiвторок
Хмарно
-1°C ... -0°C
Среда
Хмарно
-1°C ... 3°C
Четвер
Хмарно
-1°C ... 4°C

У Краматорську перемогли Єфімов та ОПЗЖ

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка
 

Окружна виборча коміся заврешила підрахунок голосів по 48 виборчому округу.

Найбільший відсоток голосів виборців отримала “Опозиційна платформа за життя“, набравши 41,36% голосів. За неї проголосували 28 301 із 144 983 виборців округа.

Взагалі ж першу п’ятірку лідерів перегонів склали: Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”, Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, Політична партія “Європейська Солідарність”, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ПАРТІЯ ШАРІЯ”.

rez1

Що стосується кандидатів мажоритарників, то по нашому округу переміг Максим Єфімов, набравши 54,88 % або 35 647 голосів.

rez2

Цікаво, що нікому невідомий в місті “клон” Максима Єфімова – Єфімов Максим Олександрович посів четверте місце, обійшовши навіть досить відомих Олександра Толстогузова та Сергія Корнієнко.

МАТЕРІАЛ ДОПОВНЮЄТЬСЯ…

Джерело: Краматорськ пост

Підписуйтесь на наш Telegram канал, щоб знати найважливіші новини першими. Також Ви можете стежити за останніми подіями міста та регіону на нашій сторінці у Facebook.

Коментарі

+9 Владимир Смирнов 22.07.2019, 15:20
Противоречивый выбор Краматорска.
+5 Владимир Смирнов 22.07.2019, 19:57
Вы считаете, Ефимов и "За життя" - одно и тоже?
-15 maksim zvorygin 22.07.2019, 22:06
Многие недолекие люди не связывают хороший бюджет города и децентрализацию.
Не догадываються что благодаря Петру Алексеевичу и децентрализации у людей появились свои деньги.
Считают что это благодаря депутату и мэру...
-11 ЧЕЛОВЕК АДЕКВАТНЫЙ 22.07.2019, 15:58
Вполне предсказуемо победила " За життя" - в Краматорске большинство адекватных людей.
+1 maksim zvorygin 22.07.2019, 22:01
Ха ха такие как ты всегда наверно то за Януковича ,то за нод,то за РФ,и за московских
И считают себя адекватными...с чего бы
+20 Сергей Ткаченко 22.07.2019, 16:13
За другого Ефимова, просто кто-то лохонувся.
Ведь многие не знали о его существовании в списках.
Ведь никто нн кому при агитации не говорил о другом Ефимове.
+24 ? ! 22.07.2019, 20:14
Побывав на нескольких агитационных выступлениях Ефимова Максима Викторавича, слышал в каждом его выступлении,предупре ждении о его двойнике!Так что у нашего народа память как у рыбок,или это какие то махинации! :facepalm:
+11 Иван 23.07.2019, 11:20
Адекватных людей в Краматорске очень мало, проголосовали за вату, предателей и прихвостней РФ. Сами не хотят жить нормально и другим не дают, одно слово безмозглые люди, не чему 14 год не научил.
+4     28.07.2019, 03:15
:thumbsup: