< Турецьку компанію не допустили до тендеру на будівництво обласної лікарні у Краматорську | Новини Краматорська body class="site com-content view-article layout-blog no-task itemid-147 uk-ua ltr sticky-header layout-fluid off-canvas-menu-init">

Курси валют НБУ на 16.12.2025:

USD 1 USD
42.2451 грн
EUR 1 EUR
49.6549 грн
PLN 1 PLN
11.7615 грн
хмарно

-2°C

Краматорськ

Хмарно
Вологість: 96%
Вітер: П-1 м/c
Вiвторок
Хмарно
-1°C ... 1°C
Среда
Хмарно
-1°C ... 3°C
Четвер
Хмарно
-0°C ... 4°C

Турецьку компанію не допустили до тендеру на будівництво обласної лікарні у Краматорську

Рейтинг користувача: 3 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

В аукціоні братимуть участь дві українські фірми. 

Компанія "ERSA İNŞAAT" із Туреччини не братиме участь у тендері на будівництво обласної багатопрофільної лікарні у Краматорську вартістю понад 2,5 млрд грн. 

Наприкінці грудня минулого року тендерний комітет відхилив пропозицію турецької компанії і допустив до аукціону дві українські - "АЛЬТІС-КОНСТРАКШН" та "РІОЛА-МОДУЛЬ ЛТД".

Тендерний комітет мотивував своє рішення невідповідностями у документах, поданих "ERSA İNŞAAT". Також компанія мала надати документи щодо фінансової спроможності на суму не менше 30% від вартості закупівлі - тобто чистий дохід фірми мав складати не менше 763 млн грн, а він на кінець 2019 року складав лише 279,8 млн грн. 

"ERSA İNŞAAT" подала скаргу до Антимонопольного комітету України (АМКУ). У своїй скарзі компанія наголошувала на нерівному ставленні до них з боку замовника і численних невідповідностях у документах їхніх конкурентів, і просила їх також не допускати до аукціону.

26 січня АМКУ ухвалив рішення - відмовити "ERSA İNŞAAT" у задоволенні скарги.

Таким чином, у тендері на будівництво обласної багатопрофільної лікарні братимуть "АЛЬТІС-КОНСТРАКШН" та "РІОЛА-МОДУЛЬ ЛТД". Аукціон має розпочатися вже сьогодні.

Источник: "Краматорск пост"

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал, щоб знати найважливіші новини першими. Також Ви можете стежити за останніми подіями міста та регіону на нашій сторінці у Facebook.

Коментарі

+65 Сергей 28.01.2021, 14:19
Турки пожадничали и мало заплатили.Больше,на украине нужно платить властям,чтоб твое желание "рассмотрели" Видно турецкий менеджер-новенький,н е знал он родимый,что в Этой стране,даже самый маленький чиновник,берет мзду...
+1 qet 28.01.2021, 21:20
Сырежа, а сколько у вас откат?
+10 Гнев 28.01.2021, 15:02
Кент порошенка, насиров, конечно же выиграет, типа тендер.
+37 Juliya 28.01.2021, 15:20
Турки как лохи, только с документами, видимо, ходили... :dub:
Надо же знать национальные особенности украинского строительства, ну е-мое....
+25 Александр 28.01.2021, 15:27
Трудности с переводом слова "откат".
+7 Сергей Трамвайкин 28.01.2021, 16:08
Голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко зі свого боку зазначив, що для реалізації першої черги будівництва потрібно майже 172 мільйони доларів (4,9 млрд грн).
"За наявності відповідного фінансування ми готові почати роботи вже наступного року", - сказав Кириленко 15 грудня під час виступу на форумі "Схід можливостей".
+3 X Reka 28.01.2021, 16:25
— Да, я зиц — председатель Фунт. Я сидел при Александре II, Александре III, при Николае II, при Керенском я тоже сидел. При военном коммудизме я не сидел, не было работы. Зато как я сидел при НЭПе!
+15 александр 28.01.2021, 17:04
Ніхто не в курсі,а хто там працювать буде ? Бо,якщо мені не здається,в існуючих лікарнях "кадровий голод",не вистачає медперсоналу.Моєму "сімейному лікарю" вже за 70 ..СЕМЬДЕСЯТ ,Карл .P.S. А давайте на базе НКМЗ подводную лодку построим ,,или ракетодром за БЮДЖЕТНЫЕ деньги ..а можно ипподром в парке Ленина-Бернацкого.
+17 Алина Светличная 28.01.2021, 17:40
Украинские компании будут строить лет 10. Дали бы китайцам - те за месяц бы построили и не хуже, чем наши.
+16 Sam Donbass 28.01.2021, 19:14
Каток 5 лет строят. Больницу не при нашей жизни построят Наши барыги все разворуют.
+19 maksim zvorygin 28.01.2021, 20:14
очень хочется чтоб в тендере принимали участие компании которые на рынке минимум лет 7,чтоб в штате официально работало не менее 200 человек.И была на балансе техника.
Обидно когда выигрывает тендер "Свои и Ко" которые нанимают за пол цены неофициально местных предпринимателей а те в свою очередь за копейки неофициально берут на работу "НЕСПЕЦИАЛИСТОВ"..По том через третьи руки ,через субподрядчиков не поймёшь кто за что отвечает..
Хотелось чтоб в тендере была статья ЗП минимум 10 тыс официально через налоговую в Краматорске..
+6 Дрю 29.01.2021, 07:26
Глядя на эту ситуацию анекдот старый вспомнился
Объявили тендер на строительство крутого гипермаркета.
Первым к генеральному директору с заявкой на участие приходит
представитель турецкой строительной фирмы.
- За сколько вы беретесь построить?
- За миллион долларов.
- Хорошо, мы рассмотрим ваше предложение Вторым подает заявку немецкая
компания.
- Вы за сколько построите?
- Два миллиона долларов.
- А что так дорого?
- Ну, срок исполнения плюс качество...
- Хорошо, подумаем.
Третьим заходит русский:
- Ну а вы за сколько?
- За три милиона долларов!
- Слушай, это слишком дорого... Почему так?
- Ну как... Миллион тебе, миллион мне, а за миллион турки построят!
0 Максим 29.01.2021, 12:21
Вообще это правильно давать деньги украинским компаниям, ведь эти деньги вернутся в виде налогов в Украину. Но все-таки надо более законные методы использовать