14°C ... 28°C
Пон.
Хмарно
14°C ... 26°C

Спортсмени з Краматорська гідно представили місто на Молодіжному Чемпіонаті Європи зі скелелазіння

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

У французькому місті Труа завершися Молодіжний Чемпіонат Європи зі скелелазіння.

Про це повідомили в Управлінні фізкультури та спорту Краматорської міської ради.

В категорії U20 Краматорську міську територіальну громаду представляла вихованка Сергія Фоміна Кобець Анастасія, яка з третьої позиції у кваліфікації вийшла у фінал в трудності. У фіналі Анастасія подолала 42 зачіпки, що дозволило посісти їй 3 місце. В дисципліні болдеринг Анастасія посіла 6 місце в фіналі.

За результатами двоборства (олімпійська дисципліна) наша спортсменка посіла 3 місце і ще раз піднялась на п’єдестал пошани молодіжного Чемпіонату Європи.

Ще одна представниця Краматорської міської територіальної громади Ксенія Горєлова в категорії U18 піднялась на найвищу Європейську сходинку в дисципліні швидкість. Ксенія пройшла у фінал, будучи на другому місці в рейтинговому списку, а у фіналі покращила свої результати та здобула золото! Тренується Ксенія під керівництвом Ігоря Тяпкіна.

Підписуйтесь на наш Telegram канал, щоб знати найважливіші новини першими. Також Ви можете стежити за останніми подіями міста та регіону на нашій сторінці у Facebook.