Элма сервис
Галис

Поиск по сайту

экодом
альфа мебель2
Фюрлендер
кикбоксинг
копычко
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости Краматорска Президент майже визначився

Президент майже визначився

uvt1Днями був опублікований свіжий рейтинг соціологічної групи «Рейтинг». Юлія Тимошенко впевнено лідирує і набирає 20,8% голосів серед тих, хто вже визначився зі своїм вибором. Взагалі, її лідерство можна назвати одним з головних трендів року що минув. Вона займала перше місце в усіх опитуваннях, які потрапляли мені на очі.

Це означає, що скоріш за все, саме Тимошенко стане наступним президентом України. Вона займає перше місце в усіх областях України і таким чином є консолідуючим політиком, єдиним, хто об’єднує Україну. Вона майже вдвічі випереджає діючого президента. Очевидно, головна причина в тому, що виборці підтримують Новий курс Тимошенко і її Новий економічний курс. Також вона представила нову доктрину національної безпеки і Новий соціальний курс. Це єдина комплексна програма розвитку України. Всі інші кандидати пропонують лише гасла, без чіткого і зрозумілого плану дій.

Рейтинг Юлії Володимирівни має стабільну динаміку зростання підтримки. У 2015р. було 11%, а зараз 21. І цілком очевидно, що він ще має простір для подальшого зростання. Петро Порошенко, за той же період, навпаки – втратив рейтинг втричі. Думаю, що головна причина - соціально-економічна. Народ банально став жити гірше і кожен день бачить це по своєму холодильнику.

Дуже зросла кількість українців, які вірять в перемогу Юлії Тимошенко. Наразі це 21%. В той же час у перемогу діючого президента вірять всього 12,8%. Напевно, це ті виборці, які вірять в перемогу будь-якої влади, незалежно від її рейтингу і результатів.

Виборці вважають Тимошенко сильним лідером, і багато хто з них чекає, що саме вона зможе подолати корупцію і що важливо – ув’язнити корупціонерів.

Якщо розглядати можливі варіанти другого туру, то Тимошенко без проблем перемагає будь-якого кандидати, у тому числі і діючого президента.

Що стосується Володимира Зеленського, то до нього виникає дуже багато запитань:

  1. Який в нього політичний досвід?

  2. Яка в нього команда і чи є існує вона взагалі?

Об’єктивно кажучи, зараз не та ситуація, щоб проводити черговий експеримент над країною. Україні потрібен політик із зрозумілим минулим і досвідом керування країною. Цей рік може стати вирішальним.Микола Спірідонов, політичний експерт

 


 
08.01.19 15:09    Просмотров: 8534
 
 
Рейтинг новости  / Голосов: 38
ПлохоОтлично 

Комментарии

+6 Sergio KJ 08.01.2019 17:41
а в реале таких людей особо не встречаешь. Эта рекламная статья расчитана на баранов - типа все голосуют за нее, и я пойду проголосую?
какой ужас
+6 простой парень 08.01.2019 20:09
хорошая агитация за Юлю, молодец эксперт ты наш крашеный :lol:
Я тоже заметил, что сейчас делают фейковые опросы и что якобы Юля по опросам этим лидирует, но на самом деле все далеко не так.
Эксперт ты думаешь у людей такая память короткая,что они не помнят как она была у власти? Или хочешь сказать что она поменялась?
я вас умоляю, Юля это пройденный материал. за кого голосовать вопрос сложный, но уж явно не за нее.

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт