Элма сервис
Галис

Поиск по сайту

Металосклад вакула
экодом
альфа мебель2
копычко
Фюрлендер
кикбоксинг
 
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости в мире Новообрана президентка Грузії заявила про неможливість співпраці з Росією

Новообрана президентка Грузії заявила про неможливість співпраці з Росією

Новообрана президентка Грузії Саломе Зурабішвілі вважає неможливим співробітництво з Росією, доки Москва продовжує свою агресивну політику щодо України та доки визнає незалежними окуповані Абхазію та Південну Осетію.

Про це Зурабішвілі заявила в інтерв’ю ВВС.

«Я не думаю, що доки Росія поводиться так на лінії окупації, де кожен день викрадають людей, і поки ця лінія рухається вглиб нашої території усе ближче до Тбілісі….А також з урахуванням того, як Росія сьогодні поводиться з Україною…Не думаю, що сьогодні ми можемо перейти до співробітництва», — заявила президентка.

Вона спростувала інформацію про те, що у своїй політиці хоче балансувати між Європою та Росією.

«Те, що ми сьогодні бачимо в Україні лише підштовхує населення Грузії до думок, що нам потрібно більше НАТО, а не менше. Не думаю, що тут є баланс. Ми — Захід, ми — Європа. Якщо Європа чи наші американські партнери почнуть в якійсь формі діалог з Росією, ми теж будемо поруч», — сказала Зурабішвілі.

Джерело: Громадське

 


 
01.12.18 08:31    Просмотров: 1036
 
Рейтинг новости  / Голосов: 32
ПлохоОтлично 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт