легал2 включить 1 марта
Элма тур

Поиск по сайту

экодом
альфа мебель2
копычко
Фюрлендер
кикбоксинг
 
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости Краматорска 14 жовтня у Краматорську відбудеться презентація книги Назара Розлуцького «Нотатник мобілізованого»

14 жовтня у Краматорську відбудеться презентація книги Назара Розлуцького «Нотатник мобілізованого»

nazar rozluskiy 214 жовтня о 18:00 у Краматорську за адресою вул. Катеринича, 13 (офіс регіональної телерадіокомпанії «Регіон Донбас») відбудеться презентація книги Назара Розлуцького «Нотатник мобілізованого».

Назар Розлуцький – історик, письменник, дослідник історії українських визвольних змагань. У 2015-2016-му роках брав участь у бойових діях в зоні АТО у складі 55-ї окремої артилерійської бригади.

«Нотатник мобілізованого» – це не зовсім традиційна книга про війну. У ній немає розлогого опису військових дій, багатосторінкових роздумів про війну чи філософствувань над нелегкою солдатською долею. Автор пише про свої приватні відчуття, враження й переживання від служби в армії та війни на Донбасі. Це робить його книгу правдивою й відвертою. А присутній у книзі гумор дозволяє читачам зрозуміти, як саме українські солдати могли витримати складні та, подеколи, екстремальні умови війни.nazar rozluskiy 3
Очікуємо Вас на презентації! Додаткова інформація за телефоном 068 140 20 11, Масюченко Надія.

 


 
Автор: Андрей Гринь    13.10.18 09:08    Просмотров: 2345
 
 
Рейтинг новости  / Голосов: 11
ПлохоОтлично 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт