Элма сервис
охрана всб
Элма тур

Поиск по сайту

Металосклад вакула
экодом
альфа мебель2
копычко
перлина
Фюрлендер
кикбоксинг
 
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости Краматорска Хорвати вражені рівнем брехні з боку української влади…

Хорвати вражені рівнем брехні з боку української влади…

20180704 kitarovic postУ домовленості між хорватською владою і українським МЗС фігурували діти, які постраждали внаслідок війни на Донбасі. Про це повідомив Денис Шелер на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Денис Шелер опублікував скріни документів, які підтверджують, що гроші на відпочинок українських дітей у хорватському таборі були виділені з бюджету республіки Хорватія.

“Інформація від хорватського МЗС. В Хорватії, на острові Лошинь, знаходиться 105 дітей, які беруть участь у програмі за домовленістю з МЗС України. Ціна відпочинку в розмірі 210 000 куна (коло 30 тисяч євро) – це кошти з бюджету республіки Хорватії. У домовленістю між МЗС Хорватії та МЗС України є документи, які повинні бути в Києві”, – написав Шьолер.

Крім того, в домовленостях між міністерством закордонних справ Хорватії та українським МЗС було зазначено, що відпочинок організовується для дітей, які постраждали під час війни. В список повинні були включити дітей загиблих в АТО; дітей, які проживають в зоні бойових дій; дітей, які отримали травми, фізичні або психічні у зв’язку з військовими діями на Донбасі. Ні про які категорії обдарованих дітей в документах не вказується.  Це  пряма брехня представників  вищої української влади. Хорватів вразило, що на такому  рівні  за  такі  кошти  вищі  українські  посадовці кажуть неправду…

“У домовленостях з хорватської сторони сказано: відпочинок для дітей, постраждалих під час війни (при чому в це входить: дитина загиблих, поранених; дитина, яка в даний час знаходиться під прямою загрозою в зоні бойових дій; яка під час військових дій отримала пошкодження фізичні або психічні, або інша дитина, пов’язана з війною;  дитина учасника АТО, дитина, яка втратила батьків і так далі) Терміни дуже чіткі і ясні”, – повідомив Денис Шелер.

Він зазначив, що вибором дітей в список МЗС Хорватії не займалася і не могла цього зробити. Тому  що це  можна було б розцінити як недовіру  до української  сторони, не говорячи про те, що  йшлося про досить мізерні  для такого рівня  суми. Хорватія і уявити собі не могла того, що на такому  рівні  українські урядовці   можуть займатися такою примітивною корупцією…Формуванням списків повинен був займатися МЗС України. Шелер звинуватив Марію Іонову  та пані Геращенко у брехні, так як багато з того, що вони повідомляли, виявилося неправдою.

“Виходить, що МЗС України через свого “заступника” Марію Іонову публічно написало, заявило неправду за наступними пунктами: що кошти не з державного бюджету (не з українського, а з хорватського); про категорію “заслужених дітей” (немає такої категорії); що в МЗС України немає документів про домовленості з приводу поїздки”, – написав Шилер.  Все це було нечуваною брехнею  яку підтвердила   Перший заступник Голови  Верховної Ради  України!

Источник: una-unso

 


 
09.08.18 09:43    Просмотров: 17283
 
 
Рейтинг новости  / Голосов: 53
ПлохоОтлично 

Комментарии

+1 Сергей Ткаченко 09.08.2018 15:02
Як бы такое случилось в Хорватии, то чиновники, в лучшем случае были бы уволены с позором!
Стыдно воровать у детей!
Хотя какой у вас стыд! У вас то и совести нет.
0 Александр Возняк 09.08.2018 19:00
Scandale et honte! У відставку і негайно!

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт