легал2 включить 1 марта
метр+
Элма тур

Поиск по сайту

экодом
альфа мебель2
копычко
Фюрлендер
кикбоксинг
 
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости Краматорска На сході України стартує освітня програма «Сходини»: крокуймо разом до освітніх змін

На сході України стартує освітня програма «Сходини»: крокуймо разом до освітніх змін

gof skhodyny event cover 1«Центр інноваційної освіти «Про.Світ» та краудфандингова платформа GoFundEd розпочинають освітню програму «Сходини» за підтримки Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у 14 містах Донецької та Луганської областей.

Основна мета проекту – об’єднати команди, які представляють школи – учнів, батьків, вчителів, громадських активістів – у прагненні втілювати освітні зміни, та спільно з експертами та менторами дати поштовх для розвитку шкіл, а разом з цим – локальних спільнот!

Унікальність програми полягає у підході – навчанні через дію, адже учасники у процесі навчання зможуть розробити освітні проекти та втілити їх на практиці. Крім цього, кращі проекти матимуть змогу запустити свої кампанії на освітньому спільнокошті GoFundEd та отримати часткове фінансування за підтримки Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) на втілення ідей у життя.

До участі у програмі запрошуються команди, які представляють школи, що прагнуть втілювати освітні зміни на місцях. Кожна школа з Донецької та Луганської областей може взяти участь, а для цього потрібно:

  • сформувати команду школи (3-4 людини з однієї школи – учні, вчителі, батьки, громадські активісти).

  • зареєструватись – реєстраційна форма: команди, які приєднаються до нас у Слов'янську і Старобільську можуть зареєструватися до 10 червня.

  • бути готовими реалізувати свій проект – підготувати для запуску на платформі GoFundEd, інформаційно зацікавити своїм проектом лідерів думок, спільнот і залучитися їхньої підтримкою.

Детальніше про програму:

«Сходини» – це дводенна навчальна програма для команд, що відбуватиметься у 14 містах Донецької та Луганської областей. Протягом двох днів учасники зможуть розробити освітні проекти та розвинути навички:

  • дизайн-мислення – використання новітньої методики створення інновацій;

  • проектного менеджменту – розробки та реалізації освітніх проектів;

  • фандрейзингу – залучення фінансових ресурсів на потреби школи чи громади;

  • командної роботи.

Команди, які представлятимуть школи, зможуть:

  • запустити свої кампанії на спільнокошті GoFundEd та об’єднати спільноту доброчинців навколо проекту.

  • кращі проекти отримають соціальну інвестицію. Кожен із проектів-переможців отримає співфінансування у розмірі 25 000 грн. для реалізації своїх ініціатив в рамках Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Освітня програма «Сходини» розпочинається 15 червня 2018 року у місті Слов’янськ. Це місто, звідки стартував перший проект «Експерименти з фізики власноруч» на платформі GoFundEd, який зібрав 106 % фінансування для своєї реалізації.

Етапи програми:
І ЕТАП – конкурсний відбір команд – 1) запропонуйте креативну ідею, яка зініціює дієві рішення для змін у вашій школі, 2) проявіть командну творчість та ентузіазм.

ІІ ЕТАП – дводенний майстер-клас і визначення проектів-переможців.
ІІІ ЕТАП – підготовка, запуск та краудфандингова кампанія на GoFundEd.
ІV ЕТАП – реалізація проектів у школах.

У яких містах ми з вами зустрінемось?

Місто

Дата

1

Слов'янськ

15-16 червня

2

Старобільськ

19-20 червня

3

Сєвєродонецьк

22-23 червня

4

Лисичанськ

26-27 червня

5

Рубіжне

29-30 червня

6

Бахмут

3-4 липня

7

Костянтинівка

6-7 липня

8

Торецьк

10-11 липня

9

Дружківка

13-14 липня

10

Краматорськ

17-18 липня

11

Добропілля

20-21 липня

12

Покровськ

24-25 липня

13

Новогродівка

27-28 липня

14

Маріуполь

31 липня - 1.08

Крокуйте разом з нами!

Краудфандингова платформа GoFundEd має на меті – допомагати вчителям та учням робити школи кращими через реалізацію освітніх проектів. Платформа заснована ГО «Центр інноваційної освіти «Про.Світ», яка вже понад 3 роки підсилює потенціал освітнього середовища  для розвитку українського суспільства.

Освітня програма «Сходини» реалізовується за підтримки Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)

Докладнішу інформацію про «Сходини» шукайте на сайті

Долучайтеся до події «Сходин» у Facebook

Підписуйтесь на офіційні сторінки у соцмережах GoF:

Facebook Instagram YouTube

Контактні особи:

Ліна МАЧУЛЬСЬКА, PR-менеджер GoFundEd,

lina.machulska@gmail.com, 0984816599

Олександра Пєтушкова, координаторка програми «Сходини»

ps.workua@gmail.com, 0632618990  

 


 
Автор: Андрей Гринь    17.07.18 22:19    Просмотров: 2321
 
 
Рейтинг новости  / Голосов: 2
ПлохоОтлично 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт