Элма сервис
метр+
Элма тур

Поиск по сайту

Мой стоматолог
Металосклад вакула
экодом
альфа мебель2
перлина
кикбоксинг
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Народная новость Дорогоцінні душогуби.

Дорогоцінні душогуби.

27 bigСьогодні в ночі викликала поліцію у зв’язку з черговим викидом отруйних речовин ТОВ КЮЗ «Імперія золота», будівля якої знаходиться у 20 метрах від моїх вікон.

«Спеціалісти» ювелірних справ кажуть, що таким чином власник утилізує відходи від шліфування своїх драгоцінних виробів і надає їм товарного вигляду . При цьому змішуються наче азотна і соляна кислота в неї вкидаються відходи чи вироби. У результаті мікрочастинки золота випадають в осад і при цьому відбувається бурхлива реакція з виділенням у тому рахунку і хлора.

Доречі хлор використовувався у якості хімічної зброї. При потраплянні у кімнату відчуваю задуху, пришвидшене серцебиття, запамороченя, відчуття жаху. Роблять це регулярно . Особливо ми страждаємо у літній період, коли спимо з відкритими вікнами. Тоді я вимушена серед ночі скидатися і зачиняти вікна. Як що це не зроблено своєчасно тоді вибігаю на вулицю і чекаю у сторонці від потоку, коли сморід припиниться. Викид може тривати і більше години.

Попередні роки, ще до війни зверталася до керівництва фабрики з вимогою припинити знущання. У відповідь отримала брехню, що наче то ремонтники з необережності підпалили якість кабелі і взагалі, що вони у ночі не працюють. З рік тому зверталася і до держ. екологічної інспекції у Дон. Обл. У відповідь правоохоронці поскаржилися, що не можуть вчиняти запобіжних заходів у зв’язку з АТО і передали скаргу у прокуратуру. Ну а ці як водиться не знайшли складу злочину. Щось мені підказує, що то один Курятник у якому як водиться живуть по «законах курятника» -жруть і сруть на голови тих, хто знаходиться нищє. Власники двох ювелірних підприємств, що розташовані у цій будівлі – сімейство Гольцевих.

За день до окупації Краматорська у 11.04.2014р. – закрили свою ювелірну фабрику і наприкінці 2014р. відновили діяльність вже як завод. Золотішко ж любе ТИШУ? Мешкають у «Долині бідних» - екологічно чистій зоні міста, мають квартири по вул. Двірцева 42, Н.Курченко 16. Жирують торгуючи нашим здоров’ям .

У соціальних мережах безкінечні прохання про допомогу. Можна скільки завгодно голосити у соцмережах про фінансову допомогу черговій жертві онко захворювання, чи ставити прозорі урни у магазині чи клеїти листівки у транспорті, звертаючись до таких же жертв «Курятника», отруєних викидами виробництва феросплавів чи асфальту чи іншої херні. Кількість жертв «Драгоцінних душогубів» можливо зменшити тільки впливаючи на представників усіх гілок влади і відповідально обираючи представницькі органи . Драгоцінних душогубів хочу попередити, що громадянин звільняється від адміністративної відповідальності у випадку Крайньої необхідності та Неосудністі у наслідок тимчасового розладу душевної діяльності, який може мене настигнути у черговий викид отруйної речовини.

 

 

 

 

Свєта Рудь


 
10.07.18 15:37    Просмотров: 10707
 
ПРИМЕЧАНИЕ: В рубрике "Народная новость" редакция ошибки не исправляет!
В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу lyubovtolstoguzova@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.
 
Рейтинг новости  / Голосов: 28
ПлохоОтлично 

Комментарии

-6 Александр Иванченко 10.07.2018 16:56
О, Света Рудь объявилась после столь долгого молчания. Ну слава Богу, что в здравии.
Света, а вот хотелось бы спросить. Вы такие законники, постоянно ходили и пытались кошмарить чиновников, а что же сейчас случилось? Почему вы не пойдете и не покошмарите владельца "золотого душегуба"? А наверное все-таки кишка тонка. Ведь чиновник бесправный, не может ответить так как простой человек и указать даже направление движения. А здесь, с предпринимателе м, коленки дрожат, может сделать большое физическое замечание. Вот и вся ваша, так называемых "активистов", жизненная позиция. Кошмарить чиновников по заказу и обязательно с отчетом и оплатой, делать умный вид, всех и вся учить и давать указания. А здесь, все, сдулись "железные феликсы".
Да и не написали, что же все-таки сказала полиция по приезду на ваш вызов??????
+3 Сер Го 10.07.2018 21:00
Дядьку, ти йолоп, чи дурень?
-3 Александр Иванченко 11.07.2018 07:33
"Сер Го" ти теж Світлана? І звертався я не до тебе. Ось сують свій ніс туди, куди собака свій ..... не сувала.
+2 Villi Ch 11.07.2018 08:47
Насчет "сують свій ніс туди, куди собака свій ..... не сувала" это Иванченко про себя, я надеюсь.
+3 Світлана Рудь 10.07.2018 21:37
На скільки мені відомо, завдвння патрудьної поліції у цьому випадку прийняти заяву. Про наслідки її розгляду я вас повідомлю особисто як що надасте свій тел. можно у лічку ФБ.
-3 Александр Иванченко 11.07.2018 07:35
Світлана, мені не треба відповідати на ФБ, мені хотілося б прочитати на цьому сайті. Та користуючись нагодою, прошу вас люб"язно відповісти мені на перше моє запитання стосовно чиновників. Дуже вас прошу.
+1 Світлана Рудь 11.07.2018 10:25
Виходить ви саму статтю не читали?
-2 Александр Иванченко 11.07.2018 12:33
Света, я уважно читав саттю. Але я задав вам запитання, на яке ви не бажаєте відповідати. Так так і скажіть, не буду відповідати на незручне запитання. А то починаєте словоблудити. Я розумію, що не зручно відповідати на пряме запитання. Ну що ж, ви такі ж самі як і ті з ким ви "боретеся". Бережіть своє здоров"я, воно вам ще знадобиться.
+2 Світлана Рудь 11.07.2018 16:38
Це цитата:"Можна скільки завгодно голосити у соцмережах про фінансову допомогу черговій жертві онко захворювання, чи ставити прозорі урни у магазині чи клеїти листівки у транспорті, звертаючись до таких же жертв «Курятника», отруєних викидами виробництва феросплавів чи асфальту чи іншої херні. Кількість жертв «Драгоцінних душогубів» можливо зменшити тільки впливаючи на представників усіх гілок влади і відповідально обираючи представницькі органи . Драгоцінних душогубів хочу попередити, що громадянин звільняється від адміністративно ї відповідальност і у випадку Крайньої необхідності та Неосудністі у наслідок тимчасового розладу душевної діяльності, який може мене настигнути у черговий викид отруйної речовини"
-4 Ватная палочка 12.07.2018 17:52
А почему статьи и комментарии пишете на украинском а в быту пользуетесь только русским?
+2 Світлана Рудь 14.07.2018 17:15
Чому ж тільки руським? Я щє й англійською користуюся у побуті.
0 Николай Злобарь 16.07.2018 18:52
А вы хоть различаете русский язык от российского, если делаете такие странные намеки? Или для вас это один и тот же язык?

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт