Элма сервис
метр+
Элма тур

Поиск по сайту

экодом
альфа мебель2
Фюрлендер
кикбоксинг
копычко
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости Краматорска ADRA Ukraine відкрила центр для дорослих та дітей у Краматорську

ADRA Ukraine відкрила центр для дорослих та дітей у Краматорську

adra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У Краматорську благодійна організація “Адвентистське агентство допомоги та розвитку в Україні” (ADRA Ukraine) відкрила центр для дорослих та дітей, який діятиме безкоштовно в рамках проекту «Відновлення житла та надання необхідної допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України».

Де? – м. Краматорськ, вул. Рум'янцева, 12

Коли?  - щотижня, з понеділка по четвер

Для кого? - для всіх жителів Краматорська

У центрі проходять зустрічі для дорослих:

“Вік щастя” (50+) - можливість зануритися у світ самодослідження, згадати дитинство, поговорити про здоров’я, мріяти і випробувати на собі нові ролі, дозволити собі бути творцями власного життя; адже для того, щоб відчувати смак щастя, немає вікових меж!adra1

  • “Шопінг для емоцій” - як вивчати емоції та виражати їх без шкоди для себе та інших, дізнатися про образи та страхи, а також про те, де живе щастя.
  • “ВосПитание” - корисно для тих, хто вже став батьками і бажає розширити власну компетентність щодо виховання дітей.
  • “АРТ наСтроение” допоможе побачити справжнє маленьке чудо - пробуджуючи свою творчу половинку охочі зможуть відкрити у собі нові можливості та нові світи; творчість допомагає перемогти життєві неприємності, справитися зі стресом та хворобою.adra2

Та зустрічі для дітей:

«В морі емоцій» (6 зустрічей) - для дошкільнят

  • «Крок за кроком» (7 зустрічей) – для дітей початкової школи
  • «Шлях моїх змін» (7 зустрічей) – для підлітків

Впродовж серії таких зустрічей діти розвиватимуть свої комунікативні здібності, емоційно-вольову саморегуляцію, вчаться самостійно налагоджувати свій психоемоційний стан, звертатися за допомогою в складній ситуації, допомагати іншим.adra3

«Мій досвід – мій ресурс» (9 зустрічей) – для підлітків. Зустрічі направленні на надання психологічної допомоги підліткам, зниження емоційного напруження, розвитку навиків регулювання емоційного стану, а також позитивного самосприйняття.

Також у центрі діють:

дитячий клуб для дошкільнят “Веселі долоньки”

  • дитячий клуб для учнів початкової школи “Чудесна країна”
  • майстер-класи для різних вікових груп
  • арт-терапія

Реєстрація для дорослих: https://goo.gl/forms/nK8xv64Uu2cyYl0Y2 або за телефоном +38 (095) 291 94 56

Реєстрація для дітей: https://goo.gl/forms/ogWVkl3ZG9wxHioz1 або за телефоном +38 (095) 283 15 91

Центр працює безкоштовно в рамках проекту "Відновлення житла та надання необхідної допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України", який реалізовує ADRA Ukraine та ADRA Germany за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

 


 
16.05.18 14:35    Просмотров: 4447
 
 
Рейтинг новости  / Голосов: 6
ПлохоОтлично 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт