Элма сервис
Элма тур

Поиск по сайту

Мой стоматолог
экодом
альфа мебель2
Фюрлендер
кикбоксинг
копычко
 
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости Украины "Я позитивний олігарх". Головне з інтерв'ю Коломойського DW

"Я позитивний олігарх". Головне з інтерв'ю Коломойського DW

Бізнесмен – про бажання Порошенка і громадянський конфлікт на Сході.

Колишній голова Дніпропетровської ОДА, підприємець Ігор Коломойський дав інтерв'ю Жанні Нємцовій із DW.

ТСН.ua наводить коротко головні тези про політику, вибори президента, конфлікт навколо "ПриватБанку", телеканал "1+1".

Про "1+1". "Ми знаємо, чого хоче Петро Олексійович (Порошенко – Ред.). Він прогнозований у цьому плані. Він хоче "1+1" (телеканал – Ред.). На вибори. Ось йому кров з носа потрібен "1+1". На запитання про те, чи отримає Порошенко "1+1", Коломойський відповів: "Ні. Нізащо".

Про Коломойський: Порошенко ні за що не отримає "1+1" Коломойський: Порошенко ні за що не отримає "1+1" стосунки з Порошенком. "Ми ніде не змагаємося з Порошенком, але я йому опонент. Опонент світоглядний. Це полягає в нашому різному ставленні до життя. До демократії, до свободи слова, до подій в Україні, до того, яким повинен бути президент. У мене з приводу нього дуже велике розчарування. Наприклад, Порошенко для того, щоб вдруге обратися президентом (у нього така ідея фікс), повинен повністю контролювати всі телеканали".

Коломойський розповів про симпатії до Вакарчука і Тимошенко Коломойський розповів про симпатії до Вакарчука і Тимошенко Про Юлію Тимошенко. "Я і Вакарчуку симпатизую. Не відкрию Америку, якщо скажу, що всі хочуть бачити нові обличчя. Але якщо взяти старі, то, я вважаю, що найбільш гідною наразі є Тимошенко".

Про війну на Донбасі. "Сьогодні я можу його сміливо назвати громадянським конфліктом тільки за однією характерною ознакою – з обох боків беруть участь громадяни України. З одного боку, він повністю підтримується РФ. Постачається зброя, військовими інструкторами, командним складом, боєприпасами, матеріально-технічним забезпеченням. Кордон відкритий. Жодних проблем із цим немає".

Про націоналізацію "ПриватБанку". "Відбулася незаконна, з моєї точки зору, націоналізація. З приводу чого йдуть судові процеси в Україні, і йдуть вони, скажімо так, з перемінним успіхом, але більше, як на мене, на нашу користь. І якщо суд вирішить, що націоналізація була неправильною, то тоді нам повинні повернути банк. І тоді весь лондонський процес закінчиться сам по собі, тому що ми ж не можемо самі проти себе судитися. Наразі поки контроль у держави за банком, вони ініціювали процес в Лондоні з однією метою – якось нам ускладнити життя, обмежити наші активи. Заморозити ці активи, ввести нам обмеження з особистих витрат. Поки є такий наказ суду, ми його виконуємо, такі правила гри".

Про себе. "А я якщо олігарх, то позитивний олігарх. Демократичний олігарх. Я ніколи не був при владі, я завжди був опозицією. Ніхто мене не дорікне, що я колись був у владі".

Про особистий конфлікт із Путіним. "Уже на посаді губернатора, я мав би, за ідеєю, добирати слова. Але з точки зору емоційності зіграло роль те, що сталося між Україною і Росією, події в Криму і те, що зараз триває в Донбасі".

Про український націоналізм. "Саме націоналізм, з точки зору зовнішньої агресії з боку Російської Федерації, це – позитивне явище. Тобто, не було б націоналізму, Україна вже приєдналася б до Росії. Уже забули б про це. Вже в 2014 році була б нова якась Переяславська рада".

Про Росію. "Росія пішла тупиковою гілкою історії. Вона пішла в глухий кут, в деградацію. А могла піти в еволюцію".

Источник: ТСН

 


 
16.05.18 13:43    Просмотров: 1856
 
Рейтинг новости  / Голосов: 4
ПлохоОтлично 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт