3°C ... 11°C
Четвер
Хмарно
3°C ... 9°C

Збірна України (U-19) перебуває за крок від потрапляння на чемпіонат Європи з футболу

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Олександр Петраков. Фото ФФУ

Українці у другому матчі еліт-раунду відбору виграла у своїх сербських однолітків.

Після нічиєї зі шведами підопічні Олександра Петракова у другому матчі четвертої групи відбору до Євро-2018 (U-19) здобули вольову перемогу над сербами – 2:1.

«Синьо-жовті» пропустили першими на 21-й хвилині. Динамівський захисник Віталій Миколенко порушив правила у власному штрафному майданчику, і Джордже Йованович реалізував пенальті.

Однак на 79-й хвилині Миколенко реабілітувався. Скориставшись передачею півзахисника «Шахтаря» Олексія Кащука, Віталій відновив рівновагу у поєдинку. А у компенсований час зустрічі переможний м′яч забив захисник «Дніпра-1» Олександр Сафронов.

Чемпіонат Європи-2018 (U-19) з футболу

Елітний раунд. Гупа 4

Україна (U-19) – Сербія (U-19) – 2:1 (0:1)

Голи: Миколенко (79), Сафронов (90+1) — Йованович (21, пен)

Україна: Кучерук, Бондар (к), Сафронов, Миколенко, Корнієнко, Булеца (Ременюк, 73), Супряга (Кулаков, 64), Бєляєв, Дришлюк, Кащук (Козиренко, 90+3), Снурніцин.

Таким чином, збірна України вийшла на перше місце у групі, маючи чотири очки. Румунія та Швеція свій матч ще не провели.

До фінального турніру Євро-2018 потрапить лише переможець групи.

Источник: Главком

Підписуйтесь на наш Telegram канал, щоб знати найважливіші новини першими. Також Ви можете стежити за останніми подіями міста та регіону на нашій сторінці у Facebook.