Элма сервис
метр+
Элма тур

Поиск по сайту

Металосклад вакула
экодом
альфа мебель2
Фюрлендер
кикбоксинг
копычко
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости в мире Конгрес США схвалив виділення Україні $ 620,7 млн

Конгрес США схвалив виділення Україні $ 620,7 млн

 

Конгрес США схвалив виділення Україні $ 620,7 млн

 

 

 

 

 

Палата представників Конгресу США схвалила Консолідований закон про бюджетні асигнування на 2018 рік, в якому витрати на підтримку України складають $ 620,7 млн.

"Палата представників Конгресу США схвалила Консолідований закон про бюджетні асигнування на 2018 рік. Як раніше повідомляло посольство, прийнятий закон збільшує витрати на підтримку України", - сказано в повідомленні на сторінці посольства України в США в Facebook в четвер увечері.

Підкреслюється, що загальний обсяг допомоги Україні визначено в обсязі $ 620,7 млн, що перевищує відповідний торішний кошторис на $ 10 млн.

"Так, згідно із законопроектом Пентагону виділяється $ 200 млн для надання військово-технічної допомоги Україні, що на $ 50 млн більше асигнування 2017 року", - йдеться в повідомленні.

Ці кошти підуть на фінансування проектів американської підтримки ЗСУ. Серед них - підготовка військовослужбовців, надання військової техніки і спорядження, летальна зброю оборонного характеру, інше оснащення і послуги військового призначення, логістичне забезпечення і розвідувальна підтримка збройних сил і сил безпеки України.

 

Источник: Интерфакс

 


 
23.03.18 07:43    Просмотров: 988
 
Рейтинг новости  / Голосов: 4
ПлохоОтлично 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт