такси 1562 евро
метр+
Галис

Поиск по сайту

Металосклад вакула
экодом
альфа мебель2
Фюрлендер
кикбоксинг
копычко
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Экономика Не тільки вагони. У Укрзалізниці "знайшлися" два судна

Не тільки вагони. У Укрзалізниці "знайшлися" два судна

 

 Обидва судна числяться на балансі регіонального філіалу компанії
 

Обидва судна числяться на балансі регіонального філіалу компанії

Компанія Укрзалізниця володіє не тільки парком локомотивів, вагонів і вертольотом, управляє двома поромами. Крім цього, ж/д компанія оперує ще двома річковими суднами - водолазним і прогулочно-роз'їзним, пише ЦТС.

Водолазне судно Жвавий було побудовано у 1975 році. Його довжина становить 21 метр, висота борта - 2,1 метра. Судно приписано в порту Дніпра.

Крім водолазного судна, Придніпровська залізниця має ще одне судно. Так, згідно з Регістру судноплавства України, прогулочно-роз'їзне судно УС-0023 закріплено за Дорожнім фізкультурно-спортивним клубом Локомотив Придніпровської залізниці, а портом приписки значиться Київ. Судно було побудовано в 1990 році, його довжина дорівнює 12,61 метра, висота борту - 1,64 метра.

Відзначимо, що обидва числяться на балансі регіонального філіалу компанії - Придніпровської залізниці.

Укрзалізниця - український залізничний монополіст. Компанія почала свою господарську діяльність з 1 грудня 2015 року.

До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна і Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.


 
20.03.18 08:46    Просмотров: 2092
 
Рейтинг новости  / Голосов: 0
ПлохоОтлично 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт