легал2
охрана всб
Элма тур

Поиск по сайту

экодом
альфа мебель2
копычко
перлина
Фюрлендер
кикбоксинг
 
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости Краматорска Поліція Краматорська та Слов'янська нагадує водіям про зміни

Поліція Краматорська та Слов'янська нагадує водіям про зміни

dvnf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Згідно з постановою №860 Кабінету Міністрів від 15 листопада 2017 року було внесно зміни до Правил дорожнього руху.

Так, Постановою врегульовано питання надання переваг в русі транспортним засобам, які рухаються на перехресті, де організовано круговий рух.

Тож, поворот необхідно виконувати так, щоб при виїзді з перехрещення проїзних частин транспортний засіб не опинився на смузі зустрічного руху, а в разі повороту праворуч слід рухатися ближче до правого краю проїзної частини.
Виїзд з перехрестя, де організовано круговий рух, може здійснюватися з будь-якої смуги, якщо напрямок руху не визначено дорожніми знаками чи розміткою і це не створить перешкод транспортним засобам, що рухаються в попутному напрямку праворуч.
Перевага в русі на нерегульованих перехрестях, де організовано круговий рух і які позначені дорожнім знаком 4.10, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу.

Нагадаємо, що в Краматорську круговий рух відбувається на Комсомольській площі. Повідомляє прес-служба патрульної поліції.


 
Автор: Андрей Гринь    13.03.18 09:56    Просмотров: 4158
 
 
Рейтинг новости  / Голосов: 5
ПлохоОтлично 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт