Элма сервис
Галис

Поиск по сайту

Металосклад вакула
экодом
альфа мебель2
Фюрлендер
кикбоксинг
копычко
 
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости региона Після розмови телефонними шахраями 90-річна мешканка Миколаївки втратила 5 тисяч гривень

Після розмови телефонними шахраями 90-річна мешканка Миколаївки втратила 5 тисяч гривень

37b123cc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після розмови з "поліцейським" жінка попрямувала до найближчого терміналу та переслала гроші "за спасіння сина".

До Слов'янського відділу поліції надійшла інформація про факт шахрайства, у результаті якого постраждала жителька міста Миколаївка 1928 року народження.

З'ясувалось, що потерпілій подзвонив невідомий, який представився співробітником поліції та повідомив, що її син "потрапив у біду". Жінка навіть не стала питати про подробиці, а відразу взяла свої заощадження та попрямувала до терміналу, що знаходився у приміщенні супермаркету. За допомогою співробітників торгівельного закладу вона переказала на вказаний рахунок 5 тисяч гривень.

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Розпочато досудове розслідування.

Поліція нагадує місцевим жителям про те, що необхідно приділяти увагу літнім родичам та знайомим, розповідати їм про методи "роботи" шахраїв. Якщо на вулиці людина похилого віку просить вас допомогти їй переказати значну суму грошей (і при цьому знаходиться у стані емоційного збудження) - поцікавтесь їх призначенням та у разі необхідності порекомендуйте перш за все звернутись за номером "102". Про це повідомляю прес-служба Слов'янської поліції.

 


 
Автор: Андрей Гринь    13.03.18 07:56    Просмотров: 1037
 
 
Рейтинг новости  / Голосов: 1
ПлохоОтлично 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт