Элма сервис
Галис

Поиск по сайту

Мой стоматолог
экодом
альфа мебель2
Фюрлендер
кикбоксинг
копычко
 
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости региона Співробітники поліції Слов'янська виявили неповнолітню дівчину, що знаходилась без супроводу дорослих у нічному кафе (+ВІДЕО)

Співробітники поліції Слов'янська виявили неповнолітню дівчину, що знаходилась без супроводу дорослих у нічному кафе (+ВІДЕО)

Правоохоронцями притягнуто до відповідальності мати дівчини та робітницю розважального закладу.

Одним з основних напрямків роботи ювенальної превенції поліції є профілактика та попередження надзвичайних подій за участю неповнолітніх осіб.

У рамках даної роботи слов'янськими правоохоронцями у нічний час було проведено рейд по розважальних закладах міста та району.

Під час перевірки в одному з кафе поліцейські виявили 15-річну мешканку Слов'янська, яка знаходилась без супроводу батьків або відповідальної особи. Для пояснень з даного приводу було викликано мати дівчини.

Після профілактичної бесіди інспектори ювенальної превенції склали відносно жінки протокол за статтею 184 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків по вихованню дітей". 

Також до адміністративної відповідальності було притягнуто й робітницю закладу, яка під час роботи не упевнилась, що її відвідувачами є повнолітні особи. По інформаціїї Слов'янського відділу поліції.

 


 
Автор: Андрей Гринь    13.03.18 07:50    Просмотров: 1084
 
 
Рейтинг новости  / Голосов: 5
ПлохоОтлично 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт