10°C ... 21°C
Пон.
Хмарно
8°C ... 19°C

Поліцейський з Дружківкі Михайло Шелест приніс "срібло" українській збірній на міжнародному турнірі з тхеквондо (ФОТО)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

У Болгарії відбувся міжнародний рейтинговий турнір класу G-1 з тхеквондо Sofia Open 2018, де українські спортсмени вибороли 11 медалей. Слідчий Дружківського відділення поліції Михайло Шелест став срібним призером у ваговій категорії понад 87 кг, поступившись лише супернику з Македонії.

Чергові олімпійські змагання тхеквондистів турніру класу G-1 «Sofia Open 2018» проходили 3 та 4 березня в столиці Болгарії.

Медалі на турнірі були розіграні в чотирьох вікових категоріях - дорослі, юніори, кадети і юнаки. За призові місця у складі збірної України змагався і наш атлет - старший лейтенант поліції Михайло Шелест.

Він приніс в скарбничку своєї команди срібну медаль, яка примножила спільний результат українців до 11 нагород.pol2

Михайло виступав у суперважкій ваговій категорії серед чоловіків. У перших поєдинках слідчий Дружківського відділення поліції переміг суперників з Хорватії, Йорданії та Великобританії, але в фіналі поступився Деяну Георгієвскі з Македонії.

Михайло Шелест займається спортом вже 19 років, починаючи з самого дитинства. Спочатку це була секція по карате, яку згодом він змінив на тхеквондо.pol1

На рахунку спортсмена не один десяток перемог та медалей, звання «Чемпіону України», а також гідний виступ на світовому турнірі з тхеквондо, який у травні минуло року приніс збірній команді українців бронзу.

Керівництво Дружківського відділення поліції підтримує бажання свого співробітника займатися спортом. Пишаємося чемпіоном та бажаємо йому й надалі великих перемог.pol3

Источник: Краматорський ГУ НП

Підписуйтесь на наш Telegram канал, щоб знати найважливіші новини першими. Також Ви можете стежити за останніми подіями міста та регіону на нашій сторінці у Facebook.