легал2
метр+
охрана всп
Галис

Поиск по сайту

Металосклад вакула
экодом
перлина
польша руслан
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Народная новость Громадський Проект №15 «Встановлення дитячого ігрового майданчика»

Громадський Проект №15 «Встановлення дитячого ігрового майданчика»

Громадський Проект №15 «Придбання, встановлення та облаштування дитячого ігрового майданчика загального використання». 

Метою проекту є  створення дитячого ігрового майданчика для зміцнення фізичного здоров'я дітей та організації активного відпочинку. Але найголовніше – ігровий майданчик приносить дітям задоволення і позитивні емоції, заряджають енергією і життєрадісністю!

Користь проекту - фізичний розвиток та формування навиків комунікативного спілкування діток.

Вступ: автор проекту особисто став свідкам того що діти у віці приблизно від 3-11років, дуже часто гралися на кучі зі сміттям, вибирали з купи залишки засмаженого шиферу та цегли і намагалися зробити з нього бесідку нажаль це триває у нас час (дивитись фото зроблені у лютому 2018р.).  Мене зацікавив даний вчинок дітей і я вирішив дослідити це питання. Пригадавши своє дитинство я згадав що я у дитячому віку грався на дитячих майданчиках  які булу розташовані у дворі сусідніх будинків та у найближчих дитячих садочках.

Поспілкувавшись з місцевими мешканцями міста мені вдалося з’ясувати що найближчі 4 дитячі садочка були передані у приватну власність і змінили своє призначення, на теперішній час з них зроблено 2-а приватні готелі, абон. відділ «Крамтеплоєнерго» та ще якийсь виробничий цех. А також вдалося з’ясувати що на нашому районі не має жодного дитячого майданчика. Тому що б діти мали змогу потрапити до найближчого дитячого майданчика їм доводиться переходити проїзну частину по вул.. Ярослава Мудрого, а це дуже не безпечно особливо для дітлахів маленького віку.

Мною було опитано 63 мешканця нашого району віком від 18 до 76 років, та задано питання чи потрібен нашому району  «Дитячий майданчик»? відповідь буда -  «ТАК».

Також при бесіді з мешканцями району багато батьків висловили свою думку з цього приводу а саме пояснили що не мають фінансової можливості відправити дітлахів у літку на відпочинок до літніх таборів, тому багато діток району проводять літні канікули на вулиці біля своїх будинків. Також на нашому районі мешкає більше 10-ти багатодітних родин. При опитуванні місцевих мешканців вдалося з’ясувати, що у нас на районі відсутні дитячі гуртки.

               Висновок: провівши соціологічне дослідження було отримано 63 відповіді «ЗА» те що дитячий майданчик потрібна нашому району. Батьки одноголосно висловили думку - що в нашому районі не достатня кількість дитячих майданчиків і більшість з них саморобні знаходяться в поганому стані та становлять загрозу для дітей. 
 
Не будь байдужим ГОЛОСУЙ
https://kramatorsk.pb.org.ua/projects/15

 Город: Краматорск


 
Автор: Алексей    17.02.18 19:53    Просмотров: 984
 
ПРИМЕЧАНИЕ: В рубрике "Народная новость" редакция ошибки не исправляет!
В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу lyubovtolstoguzova@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.
дитм
Рейтинг новости  / Голосов: 3
ПлохоОтлично 

Комментарии

0 Василий Уткин 17.02.2018 21:51
Будьте любезны, опишите как это работает. Сколько голосов нужно и тд?
0 Алексей Guru 18.02.2018 21:39
вот тут все ответы на Ваши вопросы kramatorsk.pb.org.ua

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт