Элма сервис
охрана всп
Элма тур

Поиск по сайту

Металосклад вакула
экодом
перлина
 
польша руслан
радио релакс
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Политика Молдова підрахує збитки від російської окупації Придністров'я

Молдова підрахує збитки від російської окупації Придністров'я

Молдовська влада планує залучити авторитетних юристів для оцінки збитку від військової присутності Росії в Придністров'ї.

Про це заявив спікер парламенту Молдови Андріан Канду

За його словами, Москві можуть пред'явити рахунок, який буде вимірюватися в мільярдах доларів.

"Ми маємо намір найняти міжнародну юридичну фірму щоби підрахувати збитки, завдані через російську присутність в Придністров'ї протягом 25 років. Рахунок (до РФ) буде вимірюватися мільярдами доларів", - заявив Канду.

Спікер парламенту Молдови наголосив, що не має сумніву у коректності вжитку терміну "окупація". Він також повідомив, що у Придністров’ї, за підрахунками молдовської влади, перебувають 2000 російських військових-окупантів, які проводять спільні навчання із так званою придністровською армією. "Росія порушила міжнародне право", - заявив політик.

"Російські військові підрозділи є загрозою для безпеки, оскільки це незаконна військова присутність, така ж, як у Абхазії, Південній Осетії і Східній Україні", - сказав Канду.

Він додав, що молдовська влада намагається обговорювати це питання на міжнародному рівні і сподівається, що його піднімуть в ООН.

Нагадаємо, у серпні цього року постійний представник Молдови при ООН Віктор Морару повідомив в секретаріат ООН про намір країни винести окремим пунктом на розгляд ГА ООН питання про "повне виведення іноземних збройних сил з території Республіки Молдова".

Источник: Евроинтеграция


 
21.01.18 16:32    Просмотров: 1130
 
Рейтинг новости  / Голосов: 8
ПлохоОтлично 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт