легал2
метр+
охрана всп
Элма тур

Поиск по сайту

Металосклад вакула
экодом
перлина
польша руслан
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости в мире У Китаї створили неонове королівство з льоду та снігу

У Китаї створили неонове королівство з льоду та снігу

Із настанням зими китайське місто Харбін перетворюється на справжнє крижане королівство - тут проходить щорічний фестиваль льоду та снігу.

"У ці морозні дні туристи з'їжджаються до Харбіна, адміністративного центру провінції Хейлунцзян (Північно-Східний Китай), на 19-й фестиваль "Світ льоду і снігу". Із настанням сутінків парк, де відбувається фестиваль, освітлюється різнобарвною ілюмінацією і стає схожим на казкову льодово-снігову країну", - йдеться в повідомленні.

 

Цьогоріч майстри відтворювали архітектуру цивілізацій за маршрутом стародавнього Шовкового шляху. В експозиції є замок з Японії, південнокорейський храм, буддистський монастир, православний храм з банями-цибулинами й інші споруди.

 

 

Більшість морозних творінь були готові вже наприкінці грудня, але офіційно фестиваль відкривається сьогодні, 5 січня.

Источник: Укринформ


 
07.01.18 20:33    Просмотров: 1937
 
Рейтинг новости  / Голосов: 5
ПлохоОтлично 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт