Элма сервис
Галис

Поиск по сайту

Металосклад вакула
отикон минаев
экодом
перлина
радио релакс
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Народная новость Вітання та подяка депутатам селища Ясногірка

Вітання та подяка депутатам селища Ясногірка

  Підводячи підсумки минаючого 2017 року, озираючись на те, що було зроблено депутатами Краматорської міської ради групи «Об’єднаний Краматорськ» для нашого закладу дошкільної освіти № 15  «Веснянка» селища Ясногірка, хочемо виразити велику подяку генеральному директору «ПрАТ НКМЗ» Сукову Генадію Сергійовичу,  депутатам Савченко Наталії Миколаївні, Скачко Віталію Олександровичу та помічнику генерального директора «ПрАТ НКМЗ»  Скачко Марині Олексіївні за неоціненний вклад в збагачення матеріально-технічної бази нашого садочка. «Веснянка» отримала новий музичний  зал з сучасним музичним центром. Щороку наші вихованці отримують подарунки на міських  конкурсах «Розумники та розумниці», «Мені зірка впала на долоньку», «Перші кроки до спорту». Цього року випускники отримали солодкі подарунки та  квитки на дитяче розважальне шоу. У групі № 4 відбувся капітальний ремонт, діти отримали нові двоповерхові дерев’яні ліжечка з матрацами, групах № 3 та 4, з’явилися нові туалетні кімнати з сучасною сантехнікою. В дошкільному закладі набули новий вигляд коридори на першому та другому поверхах з новими міжкімнатними дверями та поличками для дитячих поробок та малюнків.  Дошкільний заклад тепер має відремонтовану пральну кімнату, яка облаштована новим ящиком для збереження білизни, рушників та кімнату для розведення дезінфікуючих розчинів, в якій установлена нова  сантехніка. На подвір’ї дошкільного закладу був частково замінений асфальт, зроблено вимощення будівлі, а також відремонтовані три аварійні виходи та виходи з груп № 1 та 2 – замінені сходи та навіси. Кожний рік котельня дитячого садка отримує дрова. 

 

Адміністрація, батьки та співпрацівники закладу дошкільної освіти № 15 дуже Вам вдячні за увагу, підтримку та розуміння!!! Від щирого серця вітаємо Вас з Днем місцевого самоврядування та наступаючими зимовими святами. Бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба, а вашому заводу і надалі процвітання!!!

Город: Краматорськ


 
Автор: Веснянка    07.12.17 15:37    Просмотров: 492
 
ПРИМЕЧАНИЕ: В рубрике "Народная новость" редакция ошибки не исправляет!
В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу lyubovtolstoguzova@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.
 
Рейтинг новости  / Голосов: 7
ПлохоОтлично 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт