Элма сервис
охрана всб
Элма тур

Поиск по сайту

Металосклад вакула
экодом
альфа мебель2
перлина
кикбоксинг
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости Краматорска У Краматорську відкрито виставку матеріального мистецтва народів Донеччини

У Краматорську відкрито виставку матеріального мистецтва народів Донеччини

vist1У Краматорську відкрито виставку матеріального мистецтва народів Донеччини до відзначення Міжнародного дня толерантності «Ми різні, але нас Єднає Україна».

Усі бажаючи можуть ознайомитися з виставкою предметів матеріального мистецтва (образотворче, декоративно-ужиткове, гончарське тощо) народів Донеччини.

У заході взяв участь заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз, який у своєму виступі наголосив: «На території Донецької області окрім українців проживає 134 нації і народності. Тут мешкають вірмени, грузини, греки й багато інших представників націй та народів. Україна завжди була толерантної до представників всіх національностей. Цей день толерантності показує, що ми маємо жити в мирі, злагоді, розуміти один одного, бо всі ми є дітьми нашої України».

vist3

Виставка матеріального мистецтва народів Донеччини буде відкрита з 22 по 29 листопада у будівлі Краматорського художнього музею (вул. Академічна, 60).

Нагадаємо, Міжнародний день толерантності був встановлений Декларацією принципів терпимості ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно.

vist2

Источник: Общежитие


 
26.11.17 16:35    Просмотров: 1005
 
 
Рейтинг новости  / Голосов: 13
ПлохоОтлично 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт