легал2
Галис

Поиск по сайту

Металосклад вакула
отикон минаев
экодом
перлина
радио релакс
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости региона Депутат від БПП хоче позбавити безкоштовного харчування учнів молодших класів

Депутат від БПП хоче позбавити безкоштовного харчування учнів молодших класів

 
Картинки по запросу БПП фото
 

Народний депутат від фракції БПП (Блок Петра Порошенка), Олег Барна, зареєстрував у парламенті законопроект №7314, яким пропонується скасувати безкоштовне харчування для учнів молодших класів.

Законопроект опублікований на сайті Верховної Ради.

На сьогоднішній день закон України "Про загальну середню освіту" зобов'язує місцеві влади забезпечувати безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей з особливими освітніми потребами, а також учнів 1-4 класів.

Депутат пропонує додати до списку ще дітей багатодітних і неповних сімей, проте видалити з переліку учнів молодших класів.

Барна вважає, що в українських державних і муніципальних школах повинно бути введено обов'язкове харчування для всіх дітей: з 1-го по 11-й клас. При цьому місцеві бюджети повинні сплатити не менше 30% вартості сніданків і обідів, а ще до 70% цієї суми повинні покрити батьки або особи, які їх замінюють.

Таким чином, в разі прийняття законопроекту, в Україні введуть плату за харчування в школах для всіх учнів.

 

 

Джерело

 


 
21.11.17 20:05    Просмотров: 647
 
 
Рейтинг новости  / Голосов: 14
ПлохоОтлично 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт