легал2
авто из сша
Галис

Поиск по сайту

Металосклад вакула
отикон минаев
экодом
перлина
 
радио релакс
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости Краматорска У дитячих садках Краматорська вихованців годували продуктами з "ДНР"

У дитячих садках Краматорська вихованців годували продуктами з "ДНР"

imagesвап

У Краматорську підприємця підозрюють у постачанні до дитячих садків неякісних продуктів з окупованої території Донеччини

 

Про це свідчить ухвала Краматорського міського суду про арешт тимчасово вилученого майна, повідомляє Depo.Донбас.

Розслідуванням цієї справи займається Краматорська місцева прокуратура. Зокрема під час слідства встановлено, що фізична особа підприємець протягом 20015-2016 років, здійснюючи поставки продуктів харчування до дитячих садків за кошти міського бюджету, надавав неякісні продукти, завищував обсяги постачання та фальсифікував відповідні документи.

Так, були непоодинокі факти поставок під виглядом масла вершкового суміші рослинного походження, замість яловичини - свинину, окорок, який після розморожування важив утричі менше ніж на момент постачанні. Крім того, за словами працівників міського управління освіти, деякі продукти харчування були завезені з непідконтрольної Україні території.

Також слідством було встановлено, що під час роботи підприємця, керівництво управління освіти неодноразово зверталося до нього з претензіями щодо якості продукції, яку він поставляв до дитячих садків. Разом з цим, це не завадило керівнику управління на початку 2017 року надати підприємцю листи-рекомендації для участі в інших процедурах закупівлі. У листах зазначено, що постачання продукції проводилося в повному обсязі та у відповідності якості, нормам та стандартам визначеним законодавством України.

Згідно з рішення Краматорського суду, правоохоронці отримали дозвіл вилучити за заарештувати документи та залишки продукції у кількох дитячих садків міста.

Ім'я підприємця правоохоронці наразі не повідомляють.

 

 


 
18.10.17 15:26    Просмотров: 1681
 
дитм
Рейтинг новости  / Голосов: 16
ПлохоОтлично 

Комментарии

+2 Николай Реутов 19.10.2017 09:17
Ну и ну вот это новость. Вас смущают продукты ГМО? А типа продукты ГМО украинские или с Европы это правильное ГМО? Капец вы гоните. Вы вообще вкурсе что 99% сои и продуктов из нее это ГМО, кукуруза, и так дале. ЛДНР что ли ГМО придумали? Скажите Соросу спасибо
0 Сеня, я жду тебя за столик 19.10.2017 12:13
в супермаркетах города больше половины продуктов с ГМО: шоколад, сгущёнка и т.д. везде пальмовое масло. Так что нечего свои отечественные яды вешать на Лднр, здесь ещё есть люди, которые различают нормальные продукты от ГМО?

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт