легал2
Элма тур

Поиск по сайту

бригадир
отикон минаев
экодом
перлина
 
радио релакс
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости Краматорска Жебрівський не зацікавлений у розвитку Донецької області

Жебрівський не зацікавлений у розвитку Донецької області

18076832 1249518541833236 7485412797846310541 o

Жалюгідна картина процесу формування та реалізації бюджету Донецької області.Саме таке відчуття виникло коли поринаєш у цифри бюджету ДонОДА. На тлі переможних реляцій про десяткі мільйонів гривень на парки і льодові арени ми бачимо гальмування процесів відновлення житла для переселенців, недофінансування соціальних програм для ветеранів АТО, чорнобильців та інших, підтримки малого і середнього бізнесу, тощо. При цьому, чомусь вже три роки поспіль, у бюджет закладається щорічно витрати на не існуючу обласну раду, за підтримки якої у 2014-ому на теренах Донецької області з’явилася «русская весна». Рада розбіглася ще тоді, але у 2017 році на неї знову запланували 4,3 мільйона гривень. У нас що - нема куди більше гроші витрачати? Виявляється не має, бо з 2016-ого на 2017 рік на рахунках ОДА перейшло у вигляді «тимчасових залишків» 3,5 мільярдів гривень. Так так – мільярдів…. І це при тому що ми не можемо чомусь витрати декілька мільйонів і зробити електро і газопостачання Авдіівки з нашої території, а не використовувати лінії які йдуть з непідконтрольних територій і кожен день їх ремонтувати, рискуючи життям наших хлопців. На мій погляд це шкідництво і саботаж. Громадська рада, заступником голови якої я є, при Донецькій облдержадміністрації, на засіданні 20 квітня, в черговий раз (третій) визнала роботу ДонОДА незадовільною, у даному випадку у питанні формування як раз бюджету. Також знову прийнято рішення звернутися до АП і КМУ з вимогою заслухати на засіданні Кабінету міністрів звіт керівника ДонОВЦА П.І.Жебрівського, який згідно закону про ВЦА має одноособове право розпорядника коштів, і надати публічну оцінку його діяльності… Але щось мені підказує, що ми знову будемо довго чекати, як чекаємо висновків міжвідомчої комісії з приводу неефективного використання коштів ДонОДА, яку створили із представників трьох міністерств ще у січні місяці….


 
21.04.17 12:29    Просмотров: 1186
 
дитм
Рейтинг новости  / Голосов: 11
ПлохоОтлично 

Комментарии

+2 Александр Иванченко 21.04.2017 12:46
Пан Зонтов! Ви что с луны свалились???? Неужели вы не понимаете, что эта власть еще крахобористей и кровавей, чем та которую мы сейчас с вами хаем!!!! Я не сторонник той власти, которая в результате революции пришла к власти наобещав нам такого, что до сих пор не можем все обхватить, но при них, при бандитах, все было понятно, сами жили и народу давали хоть и крохи, но давали. А что сейчас? Народ беднеет с каждым днем,тарифы повышаются, напридумали всякие там абонплаты, уже просто не знают как ободрать народ, содрать последнее. И вы, господин Зонтов, нас призывали за них голосовать, оказать им доверие. Я надеюсь у вас остались на бумаге да в видеозаписях ваши пламенные речи. Так вот послушайте и почитайте то что вы народу втыкали и покайтесь. Ну а Жебривский один из тех, которых вы привели к властвованию. Как говорят в народе:"Бачили очи що купували, тепер жрите пока не по вылазят". Неправда ли мудрая народная присказка?!
0 Сергей Ткаченко 21.04.2017 20:48
Государство это насилие над народом и его выполняет власть, которую избрал народ. Получается замкнутый круг.
За 25 лет ни одна властная структура ничего для народа не сделала. и не сделает.
А что: Бачили очи що купували ведь из 450, так называемых народных, нет ни одного которого выдвинул народ!!!!
либо самозванцы, либо представители группировок и совсем не партий, а каких то ЧП - "частных предприятий" по имени пахана...

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт