легал2
Элма тур

Поиск по сайту

Металосклад вакула
отикон минаев
экодом
перлина
радио релакс
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Народная новость Плекаємо разом учнівську обдарованість!

Плекаємо разом учнівську обдарованість!

17.03.2017 рік. Місто Київ. КНУ імені Тараса Шевченка, Головний (червоний) корпус, історичний факультет! Фінальна частина Всеукраїнської олімпіади з всесвітньої історії «КИТАЙ: МИНУЛЕ ТА СЬОГОДЕННЯ» для учнів 10-11-х класів.

      Саме на цей захід, після відбіркового туру, було запрошено мене разом з моїми ученицями, які писали роботи за цією темою ( Сагай Анастасія та Соколова Ольга, 10 клас). Запрошення стало для нас приємним сюрпризом.

      Завдяки депутату Краматорської міської ради Гончаренку Олександру Васильовичу наша подорож до Києва відбулася. Мені важко передати словами ті емоції, які відчували дівчата, вперше приїхавши до міста Києва, столиці нашої Батьківщини. Та ще й на фінал такого масштабного конкурсу. Після захисту наукових  робіт та виконання тестових завдань відбулася церемонія нагородження. Нам все вдалося!!! Дівчата потрапили в десятку лідерів, були нагородженні подяками та пам'ятними призами.

      Нові знання, знайомство з цікавими людьми, з містом, яке має величну історію, тільки позитивні враження, емоції та настрій!!! Запрошення до співробітництва!!! Цей цінний багаж ми привезли сьогодні до Краматорська!!!

      Від імені Сагай А., Соколової О. -  учениць 10 класу Краматорської ЗОШ № 30 -  їхніх батьків, особисто від мене  - щира Вам подяка, Олександре Васильовичу, за надану допомогу. Дякуємо за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу підтримку підростаючого покоління, майбутнього нашого краю. Бажаємо Вам успішних проектів, добробуту, здоров'я, миру та злагоди!!!

                                                                                      Волотка О. С., учитель історії та правознавства Краматорської ЗОШ №30

 


Город: Краматорск


 
Автор: Ольга Волотка    19.03.17 17:46    Просмотров: 724
 
Нашли орфографическую ошибку? Выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter.

ПРИМЕЧАНИЕ: В рубрике "Народная новость" редакция ошибки не исправляет!
В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу lyubovtolstoguzova@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.
 
Рейтинг новости  / Голосов: 19
ПлохоОтлично 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт