Элма сервис
Галис

Поиск по сайту

Металл максимет
Металосклад вакула
отикон минаев
экодом
перлина
радио релакс
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости региона Жебрівський зібрав біля себе прокурорсько-міліцейський квітник контрабандистів

Жебрівський зібрав біля себе прокурорсько-міліцейський квітник контрабандистів

 

Волонтер «Народного тилу» і донедавна член зведених мобільних груп по боротьбі з контрабандою у зоні проведення АТО Родіон Шовкошитний: Жебрівський зібрав біля себе прокурорсько-міліцейський квітник контрабандистів.

Отримав попередження, попросили не фігурувати публічно у викритті нової схеми контрабанди, яку замутила Донецька військово-цивільна адміністрація в Майорську, в загальних рисах про яку можна дізнатися з матеріала Левко Стек одразу під цим постом. Задля моєї ж безпеки.

Дякую, друзі, та це навіть смішно. Тому. В іменах.


Жебрівський-Ремський-Боханов-Скрипченко.

 

У вересні 15 року колишній прокурор, голова Донецької ВЦА Жебрівський призначає своїм замом по роботі з військовими, міліцією та прокуратурою Ремського.

Ремський за Януковича був колишнім замкерівника УБОЗ Києва – відомий тим, що сфальшував одіозну «справу Павлюченків». Тоді батька й сина ув’язнили за вбивство, та після перемоги Майдану – випустили. Ремський не був люстрований, відповідальності за сфабриковану справу також не поніс. Він поїхав з Києва спочатку у зами керівника УБОЗ Полтавщини, а потім Жебрівський перетягнув його до себе на Донеччину.

Ремський підтягнув до себе Бохонова. Бохонов працював за Януковича у Маріупольському УБОЗі. Пізніше – заступником начальника УБОЗ Луганщини. У грудні 15 року Жебрівський лобіює призначення Бохонова головою Бахмутівської районної держадміністрації.

Бохонов приводить з собою Скпипченка. Скрипченко – колишній працівник прокуратури. Але найбільша його заслуга – він зять Анатолія Могильова. Того самого генерал-полковника міліції, прем’єра Крима та міністра МВС за часів Януковича. У його будинку під охороною і мешкає нині Скрипченко.

Скрипченко створив фірму ООО «Логістик груп». Зареєстрував у листопаді 16 року її у Новолуганському, Бахмутського району (Що було у Новолуганському наприкінці минулого року пам’ятаємо? Вірно. Найбільший канал контрабанди за весь час проведення АТО. Хто там тоді стояв? Вірно. Один з батів бригади, у якій у 14 році служив Жебрівський). І майже одразу, вже за місяць, фірма Скрипченка отримує від Бахмутської РДА новий логістичний центр на Майорську.

Та сталося те, чого не мало статися: канал закритий, не працює, не пускають. Скомпроментований батальон замінили іншим.
Торгаші не змогли домовитись з новими військовими. Не змогли домовитись і на Верхньоторецькому, який був перед Новолуганкою. Не змогли домовитись навіть з гібридами з Червоного Партизану (Бетманове). Але домовились з Донецькою адміністрацією.

29 грудня 2016 року логістичний центр переноситься ближче до лінії зіткнення, на розвилку в Майорську. У будівлю, яка не має адреси. Свого часу, ще до війни, вона була збудована за гроші ДАЇшників Ясинуватської роти міліції, які обслуговували той блокпост. Там була сауна і кімнати для дівчат. Щось на кшталт «Вєтєрка». Стандартна практика для донецьких ментів.

У новий логістичний центр вписалися торгаші з Новолуганки, майже повністю – це азербайджанці. Місцевих не пускають. Дозволів не видають. Працює це перевалочною платформою: з нашого боку заходить вантажівка, з боку Горлівки заїздять челноки («мурахи», «ослікі») і машинами, по 75 кг на людину, перетягують через наш нульовий блокпост. На відстані в 100-150 метрів від нього стоїть фура. Вона завантажується і на її місце заходить наступна. Зрозуміло, що стояти в «сірій зоні» між нашим та гібридним нульовими постами вона може лише за домовленністю з обома сторонами. Як видно, нічого спільного з головною метою логістичних центрів – дати можливість громадянам України з ордло придбати продукти – вона не має. Фури йдуть на Горлівку і далі по магазинам, сплачуючи податок на гібридних митницях.

Резюме по факту. Під час каденції Бохонова на посаді в Новолуганську вицвів квітник контрабанди, найбільший, який тільки був. Створений перевалочний пункт на Зайцеве.
Павло Жебрівський зібрав біля себе прокурорсько-міліцейський квітник зі зашкварених за Януковича, недолюстрованих діячів. Один з напрямків діяльності цього квітника вище описаний.

Всю зібрану інформацію передав туди, куди треба. Разом з тим, є прохання до місцевих мешканців і тих, хто стикався, надати інформацію мені або Левкові щодо попередньої діяльності Скрипченка та Боханова.

 

Джерело


 
08.03.17 00:27    Просмотров: 1351
 
Нашли орфографическую ошибку? Выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter.
 
Оцените работу журналиста. Вам понравилась эта новость?
Рейтинг новости  / Голосов: 17
ПлохоОтлично 

Комментарии

-2 Егор Трифонов 07.03.2017 20:04
в тренде страны
-1 Иван Иванов 08.03.2017 03:02
соседнюю точно не обгоним
Сергей Ткаченко 08.03.2017 12:58
Его сюда Петя поставил. :umnik:

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт