легал2
Элма тур

Поиск по сайту

бригадир
отикон минаев
экодом
перлина
 
радио релакс
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости региона У Слов’янську попрощались із загиблим воїном Романом Напрягло

У Слов’янську попрощались із загиблим воїном Романом Напрягло

P1510037-555x41627 лютого  у Слов’янську на Соборній площі попрощались із Романом Напрягло, який загинув  26 лютого 2017 року під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України. Роману було лише 20 років. Ворожа куля снайпера обірвала його життя, під час бойового чергування під селищем міського типу Талаківка.

Роман народився 14 лютого 1997 року в місті Слов’янську. У 2012 році закінчив загальноосвітню школу № 7. В тому ж році вступив до Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету. Навчався за спеціальністю «Конструювання, виготовлення та технічне обслуговування виробів електронної техніки».

Роман був патріотичною, активною молодого людиною, займався волонтерством. Завжди мав активну життєву позицію.  Після закінчення у 2016 році коледжу добровільно пішов захищати Україну.

З липня 2016 року служив на контрактній службі радіотелеграфістом взводу зв’язку роти морської піхоти Військово-морських сил України, військова частина А2802.

Сьогодні  на  площі Слов’янська проститися з загиблим героєм зібрались рідні та близькі, друзі та побратими, громадськість, мешканці міста, представники місцевої влади. Заступник голови Донецької облдержадміністрації  Ігор Стокоз  також проводив загиблого героя в останню путь та висловив свої співчуття родині та близьким.

«Сьогодні ми проводжаємо в останню путь ще зовсім хлопчика. Два тижні тому Роману виповнилося 20 років. Війна забирає в нас найкращих. Роман пішов захищати Батьківщину – і віддав найдорожче – своє життя. Ми ніколи не зможемо віддати йому належне. Ніколи не зможемо йому сповна віддячити. Дякую тобі, Романе. Ти вмер за всіх нас, за Батьківшину. Вічна пам’ять», – промовив Ігор Стокоз.


 
28.02.17 16:11    Просмотров: 879
 
дитм
Рейтинг новости  / Голосов: 14
ПлохоОтлично 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт