легал2
Галис

Поиск по сайту

Металосклад вакула
отикон минаев
экодом
перлина
радио релакс
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости Краматорска Власти Краматорска дали ответ на петицию о подселении в ОШ №15 управления образования

Власти Краматорска дали ответ на петицию о подселении в ОШ №15 управления образования

bressadaНа сайте электронных петиций 23 декабря 2016 появилось обращение к властям, в котором от имени родителей и учителей было выражено несогласие с планируемым, по словам учителей, подселением в школу подразделений управления образования: «Мы, родители учащихся ООШ № 15, обеспокоены ситуацией, сложившейся вокруг школы, в которой учатся наши дети. В последние дни в городе упорно распространяется информация о подселении в школу сотрудников Городского управления образования. Мы категорически не согласны с этим фактом…». - сообщает "Восточный проект"

Буквально за несколько дней петиция собрала 283 голоса, вместо необходимых для рассмотрения 250. Власти тоже не стали затягивать с ответом, и 6 января он был опубликован на сайте электронных петиций.

Приводим его полностью: «Відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян" Ваша електронна петиція щодо незгоди з переїздом працівників міського управління освіти до ЗОШ № 15 виконкомом міської ради уважно розглянута, повідомляємо наступне.

Дякуємо вам за Вашу активну громадянську позицію. У Вашому зверненні зазначена інформація щодо складної ситуації 2014 року. Нагадуємо Вам, що наразі спокій у нашому місті забезпечений завдяки нашим українським воїнам різних підпорядкувань, при цьому варто пам’ятати, тому разом з тим на відстані 50 км. від нашого міста йдуть жорстокі бої, що необхідність передачі приміщення управління освіти обумовлене саме військово-цивільними потребами.

Доводимо до Вашого відома, що керівництвом міста зараз ведеться робота щодо пошуку приміщення для розташування управління освіти, з метою створення умов для безперервної роботи підрозділу. У штаті управління освіти близько 150 співробітників структурних підрозділів, які забезпечують діяльність загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних установ міста, обслуговують більш ніж 4500 працівників закладів, завдання навчально-виховного процесу, своєчасно виконуючи всі види виплат, у т.ч. заробітної плати, ремонтні роботи, державні закупівлі, тощо.

У зв’язку з необхідністю тимчасового розташування підрозділу було розглянуто декілька загальноосвітніх шкіл з числа тих, що працюють на 50% від проектної потужності. Серед цих шкіл розглядається і ЗОШ № 15. Вважаємо за доцільне проінформувати Вас, що містом докладено чимало зусиль для підтримки розвитку матеріально-технічного стану ЗОШ № 15. У поточному 2016 році за рахунок місцевого бюджету було виконано капітальний ремонт покрівлі, капітальний ремонт спортивної зали, за рахунок коштів державного бюджету із співфінансуванням з міським бюджетом на території школи було облаштовано футбольний майданчик із штучним покриттям, що свідчить про те, що місто турбується про розвиток закладу освіти і подальше його функціонування.
Кінцевого рішення щодо тимчасового розташування окремих підрозділів управління освіти на території підпорядкованих їм закладів освіти не прийнято, тому ми не вбачаємо проблеми у тимчасовому перебуванні, одного з підрозділів управління освіти на базі ЗОШ № 15.

До того ж вважаємо, що таке «сусідство» жодним чином не зашкодить роботи закладу, а навпаки, методична та нормативно-правова допомога спеціалістів педколективу школи буде більш дієвою та ні в якому разі не вплине негативним чином на навчально-виховний процес і, тим, паче, не зашкодить інтересам дітей.

Сподіваємось, шо педагогічні працівники мають поставитись з розумінням до ситуації, що виникла і є вимушеною, також, разом з тим, наголошуємо, що задіяні заходи є тимчасовими і з часом зазначене питання обов’язково буде розв’язане».

ifijfsdfjsfqwqesdsaf2e312312312


 
12.01.17 12:08    Просмотров: 1266
 
Нашли орфографическую ошибку? Выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter.
 
Рейтинг новости  / Голосов: 10
ПлохоОтлично 

Комментарии

0 пират пират 12.01.2017 14:47
Ну как, помогла петиция? Отберут здание, а с 1 сентября детей распихают по другим школам... А ответ на петицию как и везде в стране;война, тяжело и т.д. Если на верхах решили - так и будет и плевать на всякие протесты и петиции!
0 Владимир Николаев 12.01.2017 15:52
немного неясна позиция Мозолёвой. она ведь должна отстаивать интересы образования, а не военных. за военных есть кому постоять

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт