Элма сервис
авто из сша
Элма тур

Поиск по сайту

Металосклад вакула
отикон минаев
экодом
перлина
 
радио релакс
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости Краматорска Заява Краматорської міської організації Партії «Блок Петра Порошенко «СОЛІДАРНІСТЬ»

Заява Краматорської міської організації Партії «Блок Петра Порошенко «СОЛІДАРНІСТЬ»

198980

6 січня 2016 року Олександр Володимирович Толстогузов на особистій сторінці соціальної мережі «Facebook» поширив допис, який починається зі слів: «Я ненавиджу Порошенка», та містить безліч лайливих та образливих обвинувачень на адресу Президента України Петра Порошенка.

Безумовно, кожен громадянин України має право на власну думку, і це невід’ємна ознака демократичного суспільства. Президент України також завжди підтримує плюралізм думок та відкритий до конструктивної критики. При цьому, пан Толстогузов, будучи членом Краматорського осередку Партії БПП”СОЛІДАРНІСТЬ”, вважає за потрібне розповсюдження провокативних публікацій із необґрунтованими обвинуваченнями в адресу Президента. Крім того, він працює державним службовцем – представником Національної ради телебачення та радіомовлення України в Донецькій області і повинен керуватися вимогами Закону України «Про державну службу» та дотримуватись Присяги держслужбовця України.

Також ми знаємо пана Толстогузова, як принципову та послідовну людину, тому бачимо, що наступним його кроком буде вихід із лав Партії, назва якої містить прізвище людини, яку він ненавидить. Стосовно влади, до якої він належить, та яка на його думку є “злочинною”, буде логічним кроком – написати заяву про звільнення з займаної посади.

Щиро бажаємо Толстогузову О.В. успіху в лавах інших політичних сил.

Рада Краматорської міської організації Партії БПП”СОЛІДАРНІСТЬ”.

 

Источник


 
11.01.17 17:39    Просмотров: 1743
 
дитм
Рейтинг новости  / Голосов: 14
ПлохоОтлично 

Комментарии

+4 Юрий Рогуля 11.01.2017 18:22
Порошенко-достойный наследник януковича-вор и лжец.
0 Альберт Эйнштейн 12.01.2017 09:30
[boss]у - респект!
0 Сергей Мищенко 12.01.2017 14:44
Большей глупости Краматорская БПП и не могла допустить, разве что выгнать Рубановского, Ржавского, Кислицину и Придатко :umnik:

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт