легал2
охрана всп
Галис

Поиск по сайту

Металосклад вакула
экодом
перлина
польша руслан
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости Краматорска Жебрівський прогнав краматорських колядників з приймальні

Жебрівський прогнав краматорських колядників з приймальні

 

 
 


Краматорські пластуни організували вертеп. Сьогодні, у переддень Різдва, діти прийшли у приймальню чиновника. Учасники вертепу запросили Жебрівського послухати колядки. Секретарка без пояснень попросила дітей залишити приміщення.

"Сьогодні пластуни-колядники ходять містом з колядою. Ми несемо звістку про народження Ісуса Христа. Наші колядники йдуть зі святковою звіздою та Віфлеємським вогнем, віншують та співають колядки", - про це Gazeta.ua розповів координатор краматорського Пласту Максим Потапчук.

Вранці вертеп завітав до міського гуманітарного департамента. Після цього колядували у міській раді.

"Усюди нас приймали дуже добре. Люди збиралися зі всіх кабінетів, щоб нас послухати. Дарували гроші і солодощі",- розказує Потапчук.

Дітям, які зголосились вітати місто з Різдвом від 4-х до 14-ти років. Зібрані кошти передадуть на лікування пораненого бійця. У солдата Шевченка 80% опіків, зараз він перебуває у госпіталі Дніпра. У чоловіка 4 дітей.

"Дорогою до обласної адміністрації ми співали у магазинах та перехожим просто на вулиці. Дійшли. Провідник колядників - звіздар у приймальні розказав віншування, а в кінці торжественне: "Христос народився!". На що йому у відповідь: "Ми не можемо вас сьогодні прийняти". Без вибачень вигнала дітей секретарка", - повідав Потапчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дідух в бліндажі, мамина кутя і бабусина колядка по телефону – бійці в АТО зустрічають Святвечір

Секретарка - помічниця Жебрівського.

"Жінка - фанатка Ахметова. Вона не зробила нічого. Можна було просто підняти попу і покликати когось з інших кабінетів. Але вона цього не зробила. У малих зіпсувався настрій. Така поведінка – це дуже дико", - розповів координатор місцевого Пласту.

У Макіївці різдвяну ніч святкуватимуть під бій кремлівських курантів. Жителі окупованого міста зустрінуть різдвяну ніч під бій курантів. Для цього відреставрували годинник на будівлі головної пошти.

 
06.01.17 18:40    Просмотров: 3091
 
дитм
Рейтинг новости  / Голосов: 16
ПлохоОтлично 

Комментарии

0 alexs brovkin 06.01.2017 22:16
офигеть!а где был сам,глава аптечного бизнеса?
+1 Сергей Ткаченко 07.01.2017 05:00
Да попросту он перепугался. А вдруг это враги. :god:
+1 Злюка * 06.01.2017 23:15
Странные рассуждения у "источника".
"Фанатка Ахметова.., не подняла попу..."
Секретарь находится на работе. Выполняет требования руководителя. А колядникам следовало бы подумать, прежде чем топать в здание обладминистраци и, что такие визиты полагается согласовать. Хотя бы с тем же секретарем.
Не всегда такие мероприятия в учреждениях уместны. Тем более в гор. или обл. учреждениях.
Детям было испорчено настроение не по вине секретаря. А по причине недалекости (или умышленной беспардонности) сопровождающих их взрослых, считающих себя вправе колядовать там, где душе угодно.
0 Краматорск - это мой город 10.01.2017 08:50
Прогнал не Жебривский, а секретарь (и правильно сделала).
И Странное рассуждение: Секретарь не подняла попу, что бы позвать других из кабинетов...т,е по их мнению надо было бросить свои рабочие дела, а так же отвлечь других, что бы те бросились смотреть на колядников и начинать дарить...
Сами видели куда пошли, могли бы и предупредить заранее. Сами виноваты и еще губы надули.

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт