легал2
Элма тур

Поиск по сайту

Металосклад вакула
отикон минаев
экодом
перлина
радио релакс
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Народная новость Звернення до мера м. Краматорськ

Звернення до мера м. Краматорськ

Мешканцям м. Краматорськ добре відомо, що наше місто є індустріальною перлиною Донбасу. Існує багато заводів, фабрик та малих підприємств, ефективна діяльність яких поповнює не тільки місцевий, але український бюджет. Але без висококваліфікованих робітників не може існувати жодне підприємство. Першою щаблиною у цій підготовці у м. Краматорськ є Міжшкільний навчально-виробничий комбінат (МНВК).

На даний момент з’явилась реальна загроза щодо припинення роботи даного комбінату. Згідно до статей 3 (пункт 1,2), 4 (пункт 2), 6, 14 Закону України «Про освіту» Управління освіти Краматорської міської ради на чолі з начальником Управління освіти Мозольовою М.В. повинні здійснювати соціальний захист працівників освіти, дітей, учнівської і студентської молоді, створювати умови для їх виховання, навчання і роботи відповідно до нормативів матеріально-технічного та фінансового забезпечення. На сьогодні будівля знаходиться в гарному стані,  ведуться постійні роботи щодо естетичного покращення аудиторій та подвір’я, вона має вигідне місцезнаходження, що вже неодноразово привертало увагу представників різних організацій. Наприкінці грудня 2016 р. Мозольова М.В. повідомила директора МНВК про те, що вони до 01.02.2017 р. повинні покинути будівлю,  де знаходиться комбінат, тому що вона буде зайнята працівниками СБУ.

Нам, вчителям, учням, батькам, працівникам Краматорського міжшкільного навчально-виробничого комбінату не зрозуміло чому і куди ми повинні виїхати? Чому порушують наші права та спотворюють навчально-виховний процес?

На сьогоднішній день у МНВК створена відповідна навчально-матеріальна база. Існує навчальний цех металообробки площею 300 кв.м., де розташовано біля 50 металорізальних верстатів, які неможливо демонтувати  та перенести у непристосовані приміщення шкіл міста. У МНВК є також швацька майстерня, майстерня деревообробки, кухня-лабораторія, комп’ютерний клас тощо. На базі даного комбінату створене якісне навчально-методичне і кадрове забезпечення, є ліцензія Акредитаційної комісії при МОНУ на проведення професійної підготовки кваліфікованих робітників за професіями: «Швачка-кравець» (інтегрована) і «Оператор комп’ютерного набору».

Учні МНВК також навчаються за актуальними на теперішній час технологічними напрямками: «Основи кулінарії», «Металообробка», «Різьбяр по дереву та бересту», «Українська народна вишивка», «Продавець» тощо та охоче вивчають профорієнтаційний спецкурс «Побудова кар’єри».

Але Мозольова М.В. проводить не розвиток Краматорського МНВК та захист працівників та близько 400 учнів шкіл міста, а всі свої дії спрямовує на те, щоб знищити даний навчальний заклад. Так, протягом вересня-грудня 2016р. жодного разу вона не відвідала МНВК, не ознайомилися з його особливостями та роботою. Відомо, що 29.12-30.12.2016 р. стала проводити тотальну незаплановану перевірку. З чим це пов’язано? Ми вважаємо, метою даної перевірки є повне припинення роботи Краматорського МНВК.

Краматорці повинні знати, що Міжшкільний навчально-виробничій комбінат працює з 1978р. За роки його існування пройшли якісну підготовку та отримали професії більше ніж 20.000 учнів різних шкіл міста. Ця структура постійно розвивається та не втрачає своєї актуальності. Кожен учень нашого міста ще в школі визначає яку професію він обере та має можливість отримати не тільки теоретичні знання, але й на практиці випробувати себе у професійній діяльності.

Необхідно відзначити, профільне навчання за участю МНВК  орієнтоване, перш за все, на побажання учнів, підкріплені результатами їхньої допрофільної підготовки. Воно будується на основі комплексу спільних дій загальноосвітніх шкіл м. Краматорська та МНВК. Кожен вчитель МНВК має свій арсенал для ефективної роботи з учнями. На уроках використовуються різноманітні форми, засоби та методи навчання.

Важливим є також те, що учні МНВК постійно приймають участь в олімпіадах та конкурсах з технічної та обслуговуючої праці, неодноразово були переможцями ІІІ етапу олімпіади (на рівні області) та учасниками ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання. Вироби школярів експонуються на виставках «Народної творчості» у місті та області. Кожен рік в МНВК проводиться конкурс «Кращий за професією» між учнями 11 класів та технікумів.

Отже, МНВК у сучасній соціально-економічній ситуації в Україні є для старшокласників закладами повноцінної творчої життєдіяльності та розвитку індивідуальної обдарованості; школою самовдосконалення та виконання реальних життєвих ролей; місцем вибору життєвого шляху, накреслення особистих планів і цілей, набуття досвіду їх реалізації.

Ми, батьки, вчителі та небайдужі мешканці м. Краматорськ вважаємо, що не можна лишати наших дітей – майбутніх професіоналів свого діла – можливості отримувати освіту у стінах Міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Просимо керівництво міста, депутатів, СБУ та Управління освіти залишити на своєму місці Краматорський Міжшкільний навчально-виробничий комбінат та не  порушувати навчально-виховний процес у Краматорських школах.

Город: Краматорск


 
Автор: Ольга Гребенюк    03.01.17 15:59    Просмотров: 1565
 
ПРИМЕЧАНИЕ: В рубрике "Народная новость" редакция ошибки не исправляет!
В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу lyubovtolstoguzova@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.
 
Рейтинг новости  / Голосов: 24
ПлохоОтлично 

Комментарии

0 Читатель Читающий 04.01.2017 08:56
А я думала, что профессию получают в ВУЗе, а рабочую специальность в ПТУ и техникумах. Оператор компьютерного набора - есть такая специальность? А где они потом работают, я не в курсе? Сегодня любой первоклассник - готовый оператор :) Явно писал сотрудник этого УПТК, который просто не хочет потерять работу. И еще, сколько лет тем станкам, которые не подлежат демонтажу? Может кто-то знает во сколько обходится городу содержание этой бесполезной махины? Пора начинать считать деньги, одна коммуналка чего стоит?
0 Егор Трифонов 04.01.2017 20:16
улыбнуло о станках. Вероятно если станок сделан давно он по-вашему плохой? Про разные виды профилактики чтобы те были в строю веками завеса приоткрыта сейчас. Не подлежат демонтажу они так как нет оборудования для оного, да и перевозка прецизионного(ч истового) станка с места на место и его установка/наладка это дело сверх-дорогое, окупить которое безкровные чинуши мечущиеся по постройкам города уж никак не смогут. Про сколько стоит разберёте сами на примере если захотите. Главный двигатель 16к20 - имеет номинал 7кВт, на суппорте - 0,75кВт. Это не значит что они работают 8ч непрерывно, ибо есть переустановы, выстановы, замеры и прочее технологическое время. Хорошо если на деле двигатели работают часов 6. Предприятие работает в 1 смену. 6*8=48кВт при полной загрузке станка. В мою бытность там, работало станков 5-6 одновременно, так что пускай это даже будет 300кВт. Это что большая цифра для обучающего цеха машиностроитель ного города? Прибыльность же обработки зависит от многих факторов, лишь частью которых есть энергозатраты. Не бывает не выгодной металлообработк и. Лично я там проходил практику в старших классах, что помогло мне вырасти. Никто и никогда не докажет мне что там захудалая мануфактура. Самое выгодное вложение учителей/мастеров работающих там - это головы школьников, наших с вами детей, привитие им профессионализм а и хоть какой-то страховки от злыдней уже завтра, благодаря чинушам без крова.
0 Николай Злобарь 04.01.2017 17:18
Обращаться надо к собственнику вашего УПТК. Ни городской совет, ни исполком и тем более никакие другие структуры города не являются собственниками коммунального имущества. Им даже никто не передавал право на управление этим имуществом. Поэтому, любое их решение является никчемным и может быть опротестовано в суде.
0 татьяна тыртышная 05.01.2017 19:45
"Ми, батьки, вчителі та небайдужі мешканці м. Краматорськ вважаємо, що не можна лишати наших дітей – майбутніх професіоналів свого діла – можливості отримувати освіту у стінах Міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Просимо керівництво міста, депутатів, СБУ та Управління освіти залишити на своєму місці Краматорський Міжшкільний навчально-виробничий комбінат та не порушувати навчально-виховний процес у Краматорських школах."

Подпишусь под этим требованием, УПК мне пригодилось. У детей отбирать последнее дело.
0 Platon Velaskes 07.01.2017 15:44
:girlcry: :tease: \m/

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт