легал2
Элма тур

Поиск по сайту

Металосклад вакула
отикон минаев
экодом
перлина
радио релакс
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости Краматорска У Краматорську працівник патрульної поліції, знаходячись на вихідному, врятував життя чоловіку

У Краматорську працівник патрульної поліції, знаходячись на вихідному, врятував життя чоловіку

 

Вчора, близько 19-ої години, у процесі патрулювання території міста Краматорськ, патрульні побачили чоловіка, який лежав з тілесними ушкодженнями на дорозі. Разом з чоловіком екіпаж патрульної поліції побачив свого колегу, який також був з тілесними ушкодженнями. Потерпілий вигукнув, що авто з нападниками від'їхало і показав у бік, де в темряві почав швидко рухатись автомобіль. Почалася погоня і на місце було викликано екіпаж поліції та швидку медичну допомогу. Нападників шляхом блокування автомобіля зупинили та затримали. Всім затриманим приблизно від 30 до 40 років. Поліцейські з'ясували суть події : між чоловіками стався конфлікт та почалася бійка, бобачивши це 24-річний працівник патрульної поліції, який був на вихідному, почав розміряти чоловіків.Несподівано, через декілька хвилин, на автомобілі з сокирою у руках вибігли чотири громадянина та почали наносити тілесні ушкодження одному з чоловіків. Інспектор поліції також почав його рятувати від смерті та відтягувати від бійки, але нападники на цьому не закінчили та кинулися у бік патрульного, який відтягував закривавленого чоловіка із сторони, де була бійка та також нанесли йому сокирою тілесні ушкодження. Всіх нападників затримали, викликали слідчо - оперативну групу Краматорського відділу поліції. Попередні діагнози потерпілих: гостра черепно - мозкова травма, забій головного мозку, гострий перелом тім'яно - потиличної кістки з ліва, рублена рана у тім'яно - потиличній області з ліва.

Фото Патрульна поліція Краматорська та Слов'янська.

Фото Патрульна поліція Краматорська та Слов'янська.

Фото Патрульна поліція Краматорська та Слов'янська.

Фото Патрульна поліція Краматорська та Слов'янська.

Фото Патрульна поліція Краматорська та Слов'янська.

Патрульна поліція Краматорська та Слов'янська

 

 

 


 
02.01.17 01:40    Просмотров: 1860
 
 
Рейтинг новости  / Голосов: 16
ПлохоОтлично 

Комментарии

+2 Алина Светличная 02.01.2017 13:33
Журналист был пьяный или безграмотный, когда писал: "Несподівано, через декілька хвилин, на автомобілі з сокирою у руках вибігли чотири громадянина та почали наносити тілесні ушкодження одному з чоловіків."

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт