легал2 включить 1 марта
метр+
Галис

Поиск по сайту

Мой стоматолог
Металосклад вакула
экодом
альфа мебель2
копычко
перлина
Фюрлендер
кикбоксинг
 
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Народная новость Королева КП "КТТУ"

Королева КП "КТТУ"

Я, громодянка України та мешканець міста Краматорська Донецької області, вважаю доцілним повідомити Вас про ті порушення,що кояться не один рік на комунальному підприємстві "Краматорське трамвайно-тролейбусне управління".

КП "КТТУ" є основним перевізником соціально незахищених верств мешканців міста.

При цьому заробітна плата працівникам підприємства виплачується за рахунок отриманої від міського бюджету компенсації за перевезення пільгової категорії населення.

Під час кожного виступу чи докладу керівництвом КП "КТТУ" зауважується, що грошей не вистачає та підприємство Краматорського міського електротранспорту є збитковим.

Дана інформація суперечить тій ситуації, яка склалася на КП "КТТУ" протягомостанніх двох років.

Головний бухгалтер підприємства Спасібухова О.В., не зважаючи на "недостатність фінансування підприємства", кожен місяць отримує не лише заробітну плату, але й премію, розмір якої складає 100% посадового окладу. В 2015 році така "схема" працювала ще відносно її доньки, яка працювала на підприємстві економістом. Про "конфлікт інтересів" та "корупційність дій" жодним чином вказаний працівник не "турбується".

При цьому, з нагоди кожного свята, чи то День комунального працівника, чи то День бухгалтера, вона додатково ще нараховує собі премію в розмірі 100% посадового окладу.

Таким чином, одна людина отримує приблизно три посадові оклади, розмір яких дозволить КП "КТТУ", наприклад, виплачувати заробітну плату додатковим слюсарям з ремонту рухомого складу, або слюсарям-електрикам, які забезпечують безпечну та стабільну роботу електротранспорту.

Але "апетит" головного бухгалтера на цьому не задовольняється.

Кожного року вона нараховує собі, а в 2015 році - й своїй донці, премію за здачу річних звітів. Так в 2016 році їй було виплачено премію у розмірі 22000,00 грн.

Досить незрозумілою є позиція керівництва підприємства щодо виплати премії за виконання посадових обовязків, які повинні у будь-якому разі виконуватися, бо саме за це працівникові виплачується заробітна плата.

Начебто, на цьому можно було б зупинитись. Ні...

Головному бухгалтеру, якій "не вистачає грошей для нормального існування" було надано ще й безвідсоткову допомогу в розмірі 50000,00 грн. Ані терміну повертання, ані умов у разі дострокового розірвання трудового договору немає.

Але під час проведення кожної наради на підприємстві, апаратної наради Краматорської міської ради, лунає одна й таж сама фраза: "Грошей не вистачає. Транспорт є збитковим та заробітну плату дуже скоро не буде чим платити".

Враховуючи вищевикладене, в мене є пропозиція направити перевірку в КП "КТТУ" для встановлення правомірності дій головного бухгалтера та її відповідності займаній посаді.

Город: Краматорск


 
Автор: Работник КП ТТУ    28.09.16 16:34    Просмотров: 3894
 
ПРИМЕЧАНИЕ: В рубрике "Народная новость" редакция ошибки не исправляет!
В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу lyubovtolstoguzova@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.
 
Рейтинг новости  / Голосов: 26
ПлохоОтлично 

Комментарии

0 Иван Иванов 28.09.2016 23:46
и так живет вся нищая Украина - что не так лежит домой, тут подход то деловой ;-)
+2 Alexkrm Kramorov 29.09.2016 10:07
Шаций с ней давно работал еще до ТТУ, была у него на фирме бухгалтером, потом он перетащил ее на ТТУ. При нем она была потише, так как тот мог ее и послать, а Бороха распустил, возомнила себя серым кардиналом). Наверно знает много того "серого".
0 Андрей Свистоплясов 29.09.2016 13:01
Да, слыхал за эту дамочку! И как бухгалтер и как человек - кал!
+1 Андрей Свистоплясов 29.09.2016 13:59
Кстати, а что с Шацким? Какая-нибудь информация проскакивала?
-1 ssss ssss 30.09.2016 02:53
]:->
0 Григорий Бондаренко 30.11.2016 16:52
Так что там королева тту? Выгребла???
0 Григорий Бондаренко 30.11.2016 17:00
:hi:

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт