такси 1562 евро
метр+
Галис

Поиск по сайту

экодом
альфа мебель2
Фюрлендер
кикбоксинг
копычко
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости Краматорска У Краматорську представники посольства США обговорили з поліцією рівень безпеки у місті

У Краматорську представники посольства США обговорили з поліцією рівень безпеки у місті

DSC 8587В Краматорський відділ поліції з робочим візитом прибули Аташе з питань безпеки Посольства США та Старший координатор по зв'язках з правоохоронними органами.

Гостей цікавило співвідношення рівня безпеки та злочинності у Краматорську. Начальник місцевої поліції Василь Поштак зазначив, що  незважаючи на наближеність до територій де проходять бойові дії, поліція утримує стабільну оперативну обстановку та правопорядок. Правоохоронець додав, що порівняно з минулими роками є тенденція до зниження рівня злочинності, а з урахуванням кількості переселенців та мігруючих громадян, поліцейські докладають багато зусиль для забезпечення публічної безпеки у місті. Крім того налагоджена тісна взаємодія з іншими силовими структурами, такими як Служба безпеки України, Державна прикордонна служба та Прокуратура.

Крім того, з представниками посольства США були обговорені проекти які вже запущені та ті, які розробляються. На сам перед, це створення Центру спеціальної підготовки, який планується побудувати на території кар’єра міста Краматорська. Василь Поштак запропонував присутнім в подальшому разом проїхати та подивитись на кар’єр, щоб побачити реальні масштаби проекту. Також було розглянуте питання підтримки зі сторони представників посольства США в подальшій розробці та побудові новітнього Центру спеціальної подготовки.

Іноземні гості подякували керівнику поліції за приділений час та забезпечення достатньо високого рівня безпеки у Краматорську. Домовились про співпрацю та взаємодію.

 


 
Автор: Андрей Гринь    08.11.18 10:08    Просмотров: 1800
 
 
Рейтинг новости  / Голосов: 8
ПлохоОтлично 

Комментарии

0 Ser007 FAt 08.11.2018 17:35
Какое их собачье дело, какой тут у нас ривень. Везде свои щупальца сунут, пусть у себя на границе с Мексикой ривень безпеки отслеживают,3,14ндосы. Гнать их сраной метлой с Украины! ]:->
0 * PhRock 08.11.2018 18:56
А что самим ривень безпеки поднять не судьба?
0 Анатолий Булочкин 09.11.2018 22:12
Самим рівень безпеки підняти грошей немає.
0 Сергей Ткаченко 08.11.2018 20:52
Вот то, что иностранец приехал в Краматорск по поводу безопасности сам факт,что с безопасностью в Краматорске не лады.
0 Анатолий Булочкин 09.11.2018 22:15
Крім того налагоджена тісна взаємодія з іншими силовими структурами, такими як Служба безпеки України, Державна прикордонна служба та Прокуратура.
Янки везде просочились, даже не скрывают.

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт