Элма сервис
метр+
охрана всб
Галис

Поиск по сайту

Мой стоматолог
Металосклад вакула
экодом
альфа мебель2
перлина
кикбоксинг
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости Краматорска У Краматорську в суботу відбудуться президентські праймеріз УКРОПу

У Краматорську в суботу відбудуться президентські праймеріз УКРОПу

ADT KRAMATORSKУ суботу, 10 листопада, о 12:00 у Краматорську в Палаці культури імені Леоніда Бикова відбудеться зустріч з учасниками президентських праймеріз УКРОПу Олександром ШЕВЧЕНКОМ, Іриною ГОЛОВАТЕНКО та Оксаною ТУНІК-ФРИЗ.

Нагадаємо, що УКРОП першим серед політичних сил України проводить публічні президентські праймеріз. Це процедура внутрішньопартійних виборів, завдяки якій зростає внутрішня конкуренція, тож на президентські вибори йдуть не ставленики верхівки політсили, а кандидати, яких дійсно підтримує народ. У рамках туру-презентації, що охоплює всі обласні центри, партійці дають можливість усім бажаючим поспілкуватись з претендентами «Українського об’єднання патріотів» на висування на пост Глави держави. Для цього організатори радять приходити на місце проведення заходу за годину до його офіційного початку. 

«УКРОП демонструє нову якість політики: ми відкрито обираємо того кандидата, чия програма отримає найбільшу підтримку однопартійців і наших прихильників. Це чесне голосування. Запрошуємо 10 листопада мешканців Донеччини на власні очі переконатися в цьому та почути відповіді на важливі для українців питання», – зазначив голова Донецької обласної організації УКРОПу Олександр МЕЛАНЧЕНКО.

 


 
Автор: Андрей Гринь    06.11.18 18:08    Просмотров: 1728
 
 
Рейтинг новости  / Голосов: 17
ПлохоОтлично 

Комментарии

0 Сухой Дождь 06.11.2018 20:58
А шо ж вы скромно так приглашаете и не говорите о самом главном для народа?

Для тех, кто придет, организаторы приготовили 7 пакетов гречки для 7 человек поездку в Буковель!

Внимание, вопрос!
Это бескорыстные борцы за светлое будущее украинцев Саша, Ира и Оксана скинулись на путевки или КТО этот щедрый распорядитель отдыха в Буковеле?

Так шо приходите. Если не достанется халява сильно не растраивайтесь. :-x

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт