Элма сервис
кофелактика
Галис

Поиск по сайту

Металл максимет
Металосклад вакула
отикон минаев
экодом
перлина
польша руслан
радио релакс
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости региона НАПЕРСТОЧНИКИ АБО КРУЧУ-ВЕРЧУ… ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ У ПОКРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ?

НАПЕРСТОЧНИКИ АБО КРУЧУ-ВЕРЧУ… ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ У ПОКРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ?

 

VLADA.jpg

 

Тема децентралізації в Покровському районі Донецької області набирає обертів. Жителі сіл Покровського району, зрозумівши що із них роблять «дурнів», почали збір підписів за створення сільської ОТГ з центром в смт. Удачне.

Чому таке рішення прийняли жителі?

Частина жителів села Сергіївка, яка виступала за приєднання до ОТГ міста Покровськ, а це десь чоловік 15 – 20, зібрали в місцевому будинку культури десь до 60 жителів, та «провели» обговорення перспективного плану, який надала міська рада. Тільки вони ніяк не можуть висловлювати згоду чи не згоду від імені усіх жителів села, де населення сягає 1600 чоловік. В перспективному плані наданому містом Покровськ, зовсім не враховані інтереси жителів сільських населених пунктів.

Так почалася гра в наперстки.

Місцеві телеканали «Орбіта» та «Капрі» «добре» відпрацювали в інтересах міста, заявивши, що людей було на обговоренні ДУЖЕ багато, що яблуку ніде було впасти. Потім заявили, що жителі одноголосно підтримали перспективний план, чим завели в оману іншу частину населення.

Міські чиновники вибрали з більш активних жителів 4 представника, та відправили по населеному пункту для обману жителів та навіть для залякування. Депутат сергіївської сільської ради Клим Зіна Терентіївна, якій в 2017 році виповнилося 80 років, почала обхід жителів села, те що вона розповідала жителям виглядало як обман та погрози, а саме: «Якщо ви не розписуєтеся за міську громаду, то вас не будуть обслуговувати в медичних закладах міста, відмінять маршрутний транспорт, відберуть у вас будинки та інше…» . В цей же момент від міста Покровськ почали завозити їхнім «активістам» дрова під «грифом» ДЛЯ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ.

Інша частина активних жителів села, яка розуміє стратегію та мету створення ОТГ почала обговорення з населенням з метою збереження села та ресурсів, а головна мета, створення сільської ОТГ з центром в смт. Удачне, це швидкий розвиток населених пунктів, робочі місця та підйом сільгосп виробництва, що забезпечить як економічний так і соціальний розвиток. По результатам обговорення з`ясувалось, що майже 85 відсотків жителів підтримують створення сільської ОТГ з центром в смт. Удачне.

Такий результат не сподобався міській владі, яка почала поширювати свою «гру в наперстки» на другі села. Так, 3 січня виділивши автобус з маршруту 108 (міський) зібрала 9 представників з села Сергіївка, яких відправили в смт. Удачне для організації несанкціонованого мітингу. Це знову робиться для картинки на місцевих телеканалах. Зібралися такі ж «активісти» десь до 30 людей і знову на ТБ буде висвітлюватися як бажання «УСІХ» жителів смт. Удачне за приєднання до міста Покровськ.

Чому все це відбувається?

Місто Покровськ зустріло Новий рік 2018 з великими боргами, які сягають за 100 000 000 грн., що робиться з бюджетними коштами в місті? Але з’являється питання: «Навіщо місту села?». Тут відповідь мабуть дуже проста, місто дуже зацікавлене в коштах та ресурсах сільських громад.

Для прикладу, бюджети прийняті на 2018 рік в трьох сільських громадах складають приблизно 29 000 000 грн., це заплановані надходження, а їх буде значно більше. На ці кошти сільська ОТГ зможе дати своєму населенню гідний рівень життя, а для громади, гідний рівень розвитку.

Загубити такі села може тільки не професіональний та далекий від реалій чоловік. Люди повинні не виживати, а жити, та покращувати рівень свого життя. Потрібно підходити до цієї проблеми комплексно та відповідально, як керівництву країни так і самим мешканцям громад, не «продаватися» за якісь мізерні обіцянки та дрова, а осмислити все що відбувається. Хто не вміє хазяйнувати, хай просто користується тим, чого зможе досягти сільська ОТГ.

 

 

Джерело


 
03.01.18 21:58    Просмотров: 527
 
Нашли орфографическую ошибку? Выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter.
 
Оцените работу журналиста. Вам понравилась эта новость?
Рейтинг новости  / Голосов: 2
ПлохоОтлично 

Комментарии

maksim zvorygin 04.01.2018 00:23
Раньше помню с Сергеевки все кричали что кум сват Пшонки никто никого не слушал -все крутые(кто одноклассник ,кто однокурсник)

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт