Элма сервис
Элма тур

Поиск по сайту

Польша работа
обои паула
экодом
перлина
польша руслан
Важные телефоны
Общая лента Новости в FaceBook
Главная Новости Новости региона У Жебрівського купили для зони АТО неякісних «буржуйок» від волонтерів за завищеними цінами – поліція

У Жебрівського купили для зони АТО неякісних «буржуйок» від волонтерів за завищеними цінами – поліція

ывар

Поліція підозрює службових осіб Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА та підприємця у заволодінні бюджетних коштів під час закупівлі опалювально-варильних печей для населених пунктів Мар’їнського району. Про це свідчить ухвала Краматорського міського суду від 4 квітня.

За даними слідства, у грудні минулого року департамент ОДА за переговорною процедурою замовив приватному підприємцю Андрію Кислову 300 опалювально-варильних печей («буржуйок») на загальну суму 630 тис грн. Закупівлю провели у зв’язку з порушенням газопостачання населених пунктів Мар’їнського району, який знаходить в зоні АТО на лінії розмежування.

Закупівельна ціна склала 2100 грн. за пічку. За інформацією СБУ, вартість печей завищена більш ніж у два рази від ринкової. Крім того, підприємець придбав печі у волонтерів за ціною 800-900 грн.

Слідчі встановили, що підприємець по факту поставив департаменту 214 печей на загальну суму 450 тис грн. При чому їх технічна специфікація не відповідає нормам договору. Печі неякісні і непридатні до довготривалого використання в побутових умовах.

У грудні минулого року департамент з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА також без проведення тендеру уклав угоду з ТОВ «Ливарна компанія «Символ» щодо закупівлі «буржуйок» на 1,18 млн грн. по 698 грн. кожна. В подальшому ціна договору була зменшена до 370 тис грн. за 206 печей.

Суд задовольнив клопотання слідчих Краматорського відділу поліції ГУ Національної Поліції в Донецькій області, які розслідують кримінальне провадження №42017051390000009 від 27.01.2017,  і надав їм доступ до документації щодо закупівлі опалювально-варильних печей у підприємця та ТОВ «Ливарна компанія «Символ», які знаходяться в департаменті ОДА.

ТОВ «Ливарна компанія «Символ», яке зареєстроване в Києві, належить луганчанам Вячеславу Ганусенку, Олександру Нікітченку та Віктору Кривчикову, а також ТОВ «ІФК «Символ» Віктора Малєва та Лілії Акішиної. Керівник «Ливарної компанії «Символ» Дмитро Акішин.

На сайті Донецької ОДА вказано, що департамент з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи очолює Валерій Кобижка.

 

Джерело


 
21.04.17 17:47    Просмотров: 1463
 
Нашли орфографическую ошибку? Выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter.
 
Оцените работу журналиста. Вам понравилась эта новость?
Рейтинг новости  / Голосов: 9
ПлохоОтлично 

Комментарии

Александр Иванченко 23.04.2017 14:58
В связи с тем, что данный департамент постоянно звучит в криминальных сводках по разворовыванию государственных средств, предлагаю его расформировать либо реформировать, убрать всех причастных к разворовыванию, остальным провести переаттестацию, посмотреть кто и что там делает и делает ли вообще. Да и вопрос у меня, а для чего в госадминистраци и существует целый сектор внутреннего аудита, по идее, прежде чем произвести закупку специалисты этого отдела должны все проверить сто раз и потом давать или не давать добро на совершение покупки. И как это произошло без ПРОЗОРО? Или война все спишет?

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Редакция веб-сайта не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять высказывания с употреблением нецензурной лексики и оскорблений в адрес авторов материалов. Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления по отношению к другим участникам дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

Регистрация
Забыли свой пароль?
Забыли свое имя пользователя?


Вход на сайт