Хмарно
9°C ... 19°C

Команда боксерів Донеччини здобула перше місце на Кубку України в Маріуполі

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

6-11 вересня в Маріуполі в спортивному комплексі «Іллічівець» проходив Кубок України з боксу.

Його учасниками стали 65 спортсменів з 15 регіонів України: Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Черкаської областей та Києва.

Донеччину на змаганнях представляли 16 боксерів, серед яких 8 стали володарями медалей.

Так, у фіналі вагової категорії до 56 кг наші спортсмени розіграли найвищі нагороди. Чемпіоном став Ростислав Кравченко (Бахмут-Селидове, ДВУОР-ШВСМ, тренери Анатолій Переяслов, Олександр Шостак), а срібним призером – Михайло Гордєєв (Торецьк, ДЮСШ, тренер Віталій Лі).

Знову відразу двоє боксерів Донеччини здобули медалі Кубку України у ваговій категорії 75 кг. Відзначилися вихованці маріупольської КДЮСШ «Лідер»: Андрій Приходько (тренер Ярослав Підмастерчик) отримав «золото», Давид Штепа (тренер Павло Скрипка) – «бронзу».

Ще один маріуполець Ярослав Щерба (ДО СДЮСШОР, тренер Андрій Музика) став чемпіоном у ваговій категорії до 60 кг.

Друге місце у вазі до 81 кг посів Олександр Михалко (ШВСМ, Бахмут – Білицьке, тренери Анатолій Переяслов, Павло Івахненко).

Третіми у своїх категоріях були: до 64 кг – Вадим Кінденко (Краматорськ, ДЮСШ, тренер Олександр Осадчий), до 91 кг – Ярослав Єфімцев (Слов’янськ, ДЮСШ, тренер Володимир Рюмін).

Така кількість нагород принесла боксерам Донецької області перше загальнокомандне місце за підсумками Кубка України.

Відзначимо, що нагородження кращих у ваговій категорії до 56 кг проводив начальник управління з питань фізичної культури і спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик. Також він вручив відзнаки за досягнення на чемпіонаті Європи з боксу серед молоді, який проходив у червні в Анапі (Росія), – бронзовому призеру змагань Дмитру Рибалко, його наставнику Ярославу Підмастерчику та першому тренеру Сергію Лісовіну.

Додамо, що наступними стартами для боксерів Донеччини стануть чемпіонат України до 22 років, який стартує 3 жовтня в Кропивницькому (колишньому Кіровограді), та чемпіонат України в листопаді в Харкові.